На Хмельниччині медики пообіцяли за 2,6 тис. грн “відкосити” призовника від служби

Сьогодні за процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури спільно зі слідчими поліції за участі співробітників Управління захисту економіки у Хмельницькій області  в одній із центральних районних лікарень викрито двох медичних працівників на одержанні 2600 гривень неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За цю суму лікарі пообіцяли батькові 20-річного призовника посприяти у видачі висновку про непридатність його сина до строкової військової служби. Під час отримання зазначеної суми медиків викрито «на гарячому».

За фактом одержання неправомірної вигоди за попередньої змовою групою осіб, Старокостянтинівською місцевою прокуратурою у ЄРДР зареєстровано кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України.

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Так ці гроші мали дати Цуглевичу – по спішили.

  2. Приідьте до нас в кардіодиспансер і подивіться, що робиться у нас. Кланца вже зажерся бо йому мало дають хабарів. Де обласна рада де обласна державна адміністрація наведіть порядок у нас в кардіодиспасері. Кланца ходить і всім розказує що він нікого не боІться бо дав гроші і має прикритя в особі Цуглевича і свого тестя Флаксенберга. До якого часу ми повині терпіти цих ЖИДІВ.

  3. Правду люди пишуть. У нас в обласній лікарні є відділення кардіо де операціІ робить горе – хірург і вбивця Кланца. Скільки він відправив людей на той світ тільки один бог і його тесть Флаксенберг знають. Скільки будем терпіти цих виродків, яких ще земля носить.

  4. Показують , як хабарник Цуглевич,ще з одним мудаком провіряють медичні заклади Шепетівського р – ну. Був бардак і залишається. До чого ми котимся. Загородний гони від себе цих ЖИДІВ, які вже всім надоІли у цій медецині.

  5. я іХ САМ НЕНАВИДЖУ. ПРИЙШОВ ДО КАРДІОДИСПАНСЕРА А МЕНІ КАЖУТЬ ІДІТЬ ДО ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КЛАНЦА. ДУЖЕ ПРИЄМНО ПРИЙНЯВ І СКАЗАВ ЗА ПРИЙОМ 200 ГР. ЯКІ Я ВІДАВ. ЗА ОПЕРАЦІЮ 50 ТИСЯЧ ГР. Я ПОДЯКУВАВ І ПІШОВ ДО ДОМУ ПОМИРАТИ . ОСЬ ТАКА У НАС МЕДИЦИНА. ХТО КЛАНЦУ ДАВ ПОСАДУ ДЕ ГРЕБЕ ГРОШІ ЛОПАТОЮ. А ІЗДИТЬ НА АВТОМОБІЛІ ДУЖЕ ДОРОГОМУ І Я ЗРОЗУМІВ ЗА НАШІ ГРОШІ. ЩОБ ВИ ЖИДИ ЗДОХЛИ.

  6. Теофіпольська ЦРЛ…..

  7. Правильно роблять. Нехай йдуть воювати свободівське бидло яке розпалило війну.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.