У Кам’янці-Подільському з пам’ятника радянським танкістам вирішили не демонтовувати знаки «серп і молот» У Кам’янці-Подільському з пам’ятника радянським танкістам вирішили не демонтовувати знаки «серп і молот»

Рішення «Про демонтаж символів «серп і молот», розміщених на постаменті у парку Танкістів» не набрало більшості на засіданні виконавчого комітету… Далі »

У Шепетівці німецькі інвестори побудують завод з виробництва електротехніки У Шепетівці німецькі інвестори побудують завод з виробництва електротехніки

Німецькі інвестори планують збудувати у Шепетівці завод з виробництва електротехніки. Про це представники німецької компанії WIK повідомили під час «круглого… Далі »

Фірма з хмельницькою пропискою, яка заправилася пальним у підприємств Курченка, не заплатила податків на 3,1 млн. грн Фірма з хмельницькою пропискою, яка заправилася пальним у підприємств Курченка, не заплатила податків на 3,1 млн. грн

Службові особи ТОВ “Клір” ( Хмельницький) протягом 2012-2013 років шляхом незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість за… Далі »

На Хмельниччині стартував другий етап військово-патріотичної гри «Сокіл- Джура» На Хмельниччині стартував другий етап військово-патріотичної гри «Сокіл- Джура»

14 червня цього року на території музей-садиба у селі Самчики стартував ІІ (обласний ) етап військово-патріотичної гри «Сокіл- Джура». Розпочалися… Далі »