Фірма з хмельницькою пропискою, яка заправилася пальним у підприємств Курченка, не заплатила податків на 3,1 млн. грн

Службові особи ТОВ “Клір” ( Хмельницький) протягом 2012-2013 років шляхом незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість за рахунок проведення безтоварних операцій із ТОВ «ГазУкраїна-2020» та ТОВ «Торговий Дім «Ветек», ухилились від сплати податку на додану вартість на суму 3,1 млн. гривень.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 13 червня.

У ході розслідування кримінального провадження з’ясовано, що підприємством відображено документальне придбання паливно-мастильних матеріалів від ТОВ «Газ Україна-2020» та ТОВ «Торговий дім «Ветек».

Також слідство виявило, що ТОВ «Торговий дім «Ветек» та ТОВ «Газ Україна-2020» мають ознаки фіктивності, а саме: зареєстровані на підставних осіб, не знаходяться за юридичною та фактичною адресами, наймані працівники та виробничі потужності відсутні, що унеможливлює здійснювати фактичне постачання товарно-матеріальних цінностей.

За відомостями ЄДР, ТОВ “Клір” заснував мешканець Житомирщини Валентин Стойко. Керівником є Сергій Парик.

За даними сайту “Наші гроші”, засновником ТОВ «ТД «ВЕТЕК» є кіпрська компанія «Ветек Трейдінг Лімітед» (99%) і ТОВ «ВЕТЕК Нафтопродукт», власником якої є та ж «Ветек Трейдінг Лімітед». ТОВ «ТД «ВЕТЕК» було засноване у червні 2013 року. Фірма входить до холдингу ВЕТЕК (СЄПЕК – Східно-Європейська Паливно-Енергетична Компанія) Сергія Курченка, якого у квітні цього року українські правоохоронці оголосили в розшук.

Компанія «Газ Україна-2020» входить до так званої групи Курченка. Вона була зареєстрована у Сімферополі на початку 2011 р. і донедавна записана на Аркадія Кашкіна, з смт. Високий Харківської області. Наразі фірма переоформлена на Дениса Ніколаєнка, також з Харкова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.