У Новоушицькому районі впав вертоліт, який обробляв поля У Новоушицькому районі впав вертоліт, який обробляв поля

Гвинтокрил «Robinson» під керуванням 53-річного жителя Хмельницького окроплював місцеві поля в районі селаІванівка, що за 7-8 кілометрів від Нової Ушиці…. Далі »

У Хмельницькому молодіжний парк вже три роки існує тільки на папері У Хмельницькому молодіжний парк вже три роки існує тільки на папері

У Хмельницькому молодіжний парк (район міського пляжу) формально створено, однак земля під ним не закріплена. Про це на сьогоднішньому засіданні… Далі »

До кінця літа у Хмельницькому запрацює служба таксі на електрокарах До кінця літа у Хмельницькому запрацює служба таксі на електрокарах

Наприкінці серпня у Хмельницькому планують запустити службу таксі, яку обслуговуватимуть виключно електрокари “Nissan leaf”. Про це “Незалежному громадському порталу” розповів… Далі »

Вже 10 комунальних ЗМІ Хмельниччини погодилися роздержавитись у першому етапі Вже 10 комунальних ЗМІ Хмельниччини погодилися роздержавитись у першому етапі

На 1 червня десять комунальних друкованих засобів масової інформації Хмельницької області подали пакети документів для реформування на першому етапі. Про… Далі »

“Енергоатом” до кінця року підготує уточнене ТЕО щодо добудови Хмельницької АЕС “Енергоатом” до кінця року підготує уточнене ТЕО щодо добудови Хмельницької АЕС

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» планує до кінця поточного року підготувати уточнене техніко-економічне обґрунтування щодо добудови третього і четвертого блоків… Далі »

У Хмельницькому без дозвільних документів працює 63 МАФи У Хмельницькому без дозвільних документів працює 63 МАФи

У Хмельницькому без дозвільних документів працює 63 малі архітектурні форми (МАФ). Про це у відповіді на інформаційний запит зазначив керівник… Далі »

З вересня у Хмельницькому з’явиться муніципальна школа енергоменеджменту З вересня у Хмельницькому з’явиться муніципальна школа енергоменеджменту

З нового навчального року у Хмельницькому діятиме школа муніципального енергоменеджменту. Школярів старших класів та студентів перших курсів навчатимуть, чому і… Далі »

Суддя Апеляційного суду Хмельницької області підпадає під люстрацію Суддя Апеляційного суду Хмельницької області підпадає під люстрацію

Вища рада юстиції відкрила провадження за зверненнями Міністерства юстиції України про порушення вимог щодо несумісності, визначених Законом «Про очищення влади»,… Далі »

У Старокостянтинові держвиконавці продають цілісний майновий комплекс місцевого хлібозаводу за 2,2 млн. грн. У Старокостянтинові держвиконавці продають цілісний майновий комплекс місцевого хлібозаводу за 2,2 млн. грн.

Старокостянтинівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області виставив на продаж цілісний майновий комплекс місцевого… Далі »