У Новоушицькому районі впав вертоліт, який обробляв поля

Гвинтокрил «Robinson» під керуванням 53-річного жителя Хмельницького окроплював місцеві поля в районі селаІванівка, що за 7-8 кілометрів від Нової Ушиці.

Як повідомив НГП голова Новоушицької районної ради Олександр Проциш, пригода сталася близько 15.30 у селі Іванівка.

“Вертоліт обробляв поля ТОВ “Сварог Дністер”, на якому росте соняшник. Під час сільгоспробіт він зачепився за лінію електропередач і впав”, – зазначив він.

Пілот із численними забоями і підозрою на перелом госпіталізований у місцеву лікарню.

Фото прес-служби обласної поліції.

За інформацією сектора комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, подію зареєстровано в журналі єдиного обліку за ст. 276 «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту» Кримінального кодексу України.

Як пише видання УНН, під час падіння вертольота у селі Іванівка було пошкоджено дроти електромережі потужністю 10 тис. вольт. Без енергопостачання залишились такі населені пункти, як Іванівка, Глибочок, Антонівка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А чому не пишуть про власника цього вертольоту. Чи були належним чином оформлено виконання робіт з окроплювання полів? Чи є всі дозвільні документи ? Чи сплачуються податки з такого виду надання послуг та ким ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.