Радник Загородного застовбив ще одне реформаторське крісло Радник Загородного застовбив ще одне реформаторське крісло

Радника голови Хмельницької обласної ради Сергія Яцковського обрано координатором регіонального офісу реформ. Про це повідомляє сайт “Децентралізація влади” з посиланням на департамент з… Далі »

Скандальні забудови Хмельницького: будівельники обійшлися “малою кров’ю” Скандальні забудови Хмельницького: будівельники обійшлися “малою кров’ю”

Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області в більшості випадків обмежилося виписанням штрафів за порушення у сфері будівництва обласного центру…. Далі »

У Хмельницькому середня наповнюваність класів залишається меншою від нормативної У Хмельницькому середня наповнюваність класів залишається меншою від нормативної

За 2015 рік у Хмельницькому середня наповнюваність класів становила 28 учнів і збільшилась в порівнянні з 2014 роком на 2,2%, проте… Далі »

Магічний договір у Хмельницькому – договір суперфіцій під прикриттям “соціальне житло” Магічний договір у Хмельницькому – договір суперфіцій під прикриттям “соціальне житло”

Починаючи з кінця 2014 року на розгляд сесії Хмельницької міської почали виноситись цікаві проекти рішень, в яких застосовувався договір суперфіцій…. Далі »