Скандальні забудови Хмельницького: будівельники обійшлися “малою кров’ю”

Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області в більшості випадків обмежилося виписанням штрафів за порушення у сфері будівництва обласного центру.

Про це свідчить відповідь на інформаційний запит в.о. начальника Управління ДАБІ в області Сергія Шостацького.

Зокрема, ПП “Терема” (зводить 120-квартирний житловий будинок на вул. Примакова, 1/1) притягнуто до відповідальності, передбаченої п. 2 ч. 6 ст. 2 Закону України “Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності” і накладені відповідні штрафн санкції (покарання передбачає штрафи від 18 до 900 мінальних заробітних плат). При цьому, їхній розмір не розголошується.

Такий вигляд матиме "висотка" ПП "Терема"

Такий вигляд матиме “висотка” ПП “Терема”

Нагадаємо, що проти чиновників міськради Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України відкрило кримінальне провадження за ч.2 статті 364 ККУ. Поліцейські викрили факт незаконного виділення та забудови державних земель природоохоронного призначення, чим завдано збитків державі  на суму 4,5 мільйони гривень.

Подібні стягнення застосовані до ПП “Пектораль-1” (будівництво торгово-офісного центру з паркінгом на вул. Кам’янецька, 17). Забудовника покарано штрафом на підставі п. 4. ч. 2 ст. 2, п.7 ч. 2 ст. 2, п. 8 ч.2. ст. 2 та п. 6 ч. 3 ст. 2 Закону України “Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності”.

Як відомо, у листопаді 2015 року Управління ДАБІ скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті: “Будівництво торгово-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом” (вул. Кам’янецька, 17). Головний аргумент — внесені недостовірні дані в декларацію, а також неналежне затвердження замовником проектної документації і здійснення авторського нагляду на об’єкті будівництва. А через місяць конролюючий орган повторно видав раніше ліквідований дозвільний документ.

Кепські справи виглядають у власників забудови на вул. Львівське шосе, 12 під брендом “Резиденція-2”. Крім того, що ДАБІ оштрафувало генпідрядника ПАТ “Фірма “Хмельницькбуд”, також скасована реєстрація декларації про початок будівництва багатоквартирного житлового будинку, видана громадянці Ользі Трочинській.

Як писав НГП, у жовтні 2014 року ПП «Цитрон Плюс» викупило ангар обласного комунального закладу “Фармація”, на місця якого “виросла” багатоповерхівка без дозволів.

dabi

dabi2

dabi3

dabi4

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. А де підтвердження казначейства про надходження цих штрафів до бюджету ? Інспекція діє формадьно аби була галочка про вжиття заходів.

 2. Пектораль побудувала 2 поверхи парковок, заплатить 4 млн.пайової і 2 млн штрафу. І це результат роботи влади.

  • Ніхто нічого незаплатить спочатку оскарження в судах а після здачі в експлуатацію фірма банкрот ідіотизм ДАБК а де Симчишин з позовами до суду?? Але напевно свою доляху вів вже взяв і нічого незамічає

 3. Симчишину долари зіпсували зір і слух хабарник ставлєнік Януковича

  • Сичишину треба міняти прізвище на Азаров або Азіров

   • клоун, ти хоч думаєш, що пишеш. Якщо сам дурень, то не думай, що всі такі.
    земельні ділянки, суперфіції, містобудівні умови по всіх скандальних забудовах були укладені в 2014-2015 роках. Зараз Симчишин зупинив суперфіції, їх немає. по скандальних забудовах судяться в судах.

    • Ці каструлеголові тільки і вміють що обзивати всіх дурнями і клоунами так як це весь словарний запас три класи і вісім коридорів

     • бо вони в більшості своїй бидло ущербне

 4. Які долари тролі міська влада з сдів не вилазить, судиться проти забудовників

 5. Каструлеголові чи відроголові. Я бачу одне за півроку немає ні одних незаконних містобудівних. Ні одних. А по старих судяться. Так що хтось нарешті почав наводити порядок. А це подобається не всім.

  • Судятся для того щоб бабла побільше зняти по кварталу торговий центр в центрі 150 кв м переоформили на людину Симчишина і все червоних ліній немає все пропало хабарник

  • звідки знаєш шо нема незаконних ? думаєш якшо більшість матеріалів йде через кабінет симчишина то там все добре ))) наївний… хлопчики вам вчитись і вчитись ))

 6. СИМЧИШИН ПІД.ЕРАС !

 7. кажуть, що в Симчишина в кожному будинку в місті по 2 квартири. і поверх в кожному торговому центрі.

  • ну не перегинайте, все це у нього ще попереду, адже апетит надходить під час споживання і не забувайте що у Симчишина велика свита і всім їх – треба!!!

  • Симчишин г оооодон він не собі він свої партії віддає а там у СУК апетити

 8. загородний взятник. злодюга..кретин

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.