Радник Загородного застовбив ще одне реформаторське крісло

Радника голови Хмельницької обласної ради Сергія Яцковського обрано координатором регіонального офісу реформ.

Про це повідомляє сайт “Децентралізація влади” з посиланням на департамент з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону.

Нагадаємо, що на виконання пріоритетних завдань з реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, забезпечення системної і комплексної роботи всіх заінтересованих органів у цій сфері, Мінрегіоном спільно з міжнародними партнерами – донорами було оголошено конкурс на посади координаторів регіональних офісів реформ з децентралізації та розвитку. Такі офіси діятимуть в кожній області України.

Як писав НГП, нещодавно Сергій Яцковський очолив Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області, яку фінансуватимуть зарубіжні партнери України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Загородний не керівник! цЕ – ВЗЯТНИК. ЦЕ ПРОБЛЕМА № 1 Хмельниччини. як погано про нього говорять. гребе бабло

 2. Янковський це проблема області.Через певний час його прокленуть за безглузду “реформу”

 3. АБСУ́РД, – Безглуздя, нісенітниця.
  Доводити (довести) до абсурду що — доводити що-небудь до крайності, до очевидного безглуздя. Найвірніший засіб дискредитувати нову політичну.. ідею і пошкодити їй полягає в тому, щоб, в ім’я захисту її, довести її до абсурду
  Доходити (дійти) до абсурду — у своїх діях, вчинках і т. ін. доходити до крайності, до безглуздя.

  Характерні ознаки того що відбувається…

 4. Тупий Загородний зібрав не ту команду!! Тупий Загородний во главі тупих баранів

  • там занадто великі іноземні гроші—–тому і ставить свою людину…. чужий не все зробить як треба….тому і “обрано” сергія яцковського….до речі—не знаю чи рохова досі в цій команді “своїх”…напишіть хто знає…

   • Співбесіда в два етапи. Перший тест на ком. 60 питань за 45 хвилин, другий сама співбесіда-конкурсна комісія з представників Мінрегіону , ради Європи,GIZ. Голова конкурсної комісії- німець, керівник предстаництва GIZ України, співбесіда 30 хвилин– приблизно 20 питань. З кожної області мінімум по три кандидати.

 5. Загородний це утопия…У нього манія величия. і гроші бере навіть у бідних. страшний хабарник

  • А Ви давали? Або назов1ть призв1ща Ваших знайомих, як1 давали Михайлу Васильовичу хабаря? Чому ж Ви так1 н1кчемн1, зл1, брехлив1, як що ломаного гроша не вартуэте?????

 6. Уже спостерігаю рік за цією людиною -загородним. який він ” пустий і ніщий”! як погано над ним зіграла доля, жалко таких. Він не реалізував себе в житті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.