Радник Загородного очолив Агенцію регіонального розвитку Хмельницької області

Керівника хмельницького Офісу реформ і радника голови облради Сергія Яцковського обрали директором Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Фото прес-служби облради

Фото прес-служби облради

Це відбулося 8 червня, повідомляє сайт обласної ради.

Також були обрані голова та секретар наглядової ради Агенції. Ними, відповідно, стали депутат обласної ради від БПП “Солідарність” Артур Фрідман та президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова.

За словами Яцковського, його основними завданнями будуть розвиток інвестиційної спроможності області, залучення інвестицій у різні сфери життєдіяльності та розвиток особистого бренду Хмельниччини. Окрім того, він планує надавати методична допомога 22-м об’єднаним територіальним громадам краю щодо бюджетного законодавства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. загородний вгробив область. тепер вирішив розвивати. бабник тупий

  • Таке відчуття, що дописуач АНОНІМНИЙ, якісь особиті образи мае на Загородного. короткі репліки і усі не по темі. Думаю це заздриста та уродлива баба пише, тому що окрім сліб баби і тупий нічого не може написати толкового. Остудись трішки.

 2. взятник брехло цей загородний

 3. Розіграли “міжсобойчик!”, толку не має і не буде! “Співзасновниками агенцій можуть бути регіональні торгово-промислові палати, регіональні відділення всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, місцеві асоціації органів місцевого самоврядування відповідного регіону, громадські об’єднання, які діють у відповідному регіоні, вищі навчальні заклади, наукові установи (далі — співзасновники). ” – бажання розділяй і властвуй, не пройде. Європейські фонди не дадуть коштів для вузького числа засновників і ця хороша справа загубиться, як і попередні…

 4. Не, а без эмоций. Хто таков? Опять же, регалии. Образование, опыт, заслуги перед Отечеством. Идеи, прожекты…..

 5. загородний тупий і нічого не розуміє. його вже вигнали з оболоні.

 6. А така “подруга” Загородного як Павлишина (голова районної ради Чемеровецького р-ну) чудить що хоче і без наказанності ,деребанять містечко по повній програмі і при тому що її чоловік директор однієї зі шкіл яка підпорядковується відділу освіти, а та в свою чергу районій раді, законів дотримуються бездоганно!!!! Регіони перефарбувалися у Герегівські кольори!!!

 7. Ну Павлишеній все можна! Вона одна з коханок, з гарему Загороднього!

 8. ну не сложилось у Загороднего! и ета его с интерната. прям дура

 9. ага дурочка ботексная

 10. Було б смiшно,якби не очолив.тiльки вирвався з села в мiсто!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.