Суддя Апеляційного суду Хмельницької області підпадає під люстрацію

Вища рада юстиції відкрила провадження за зверненнями Міністерства юстиції України про порушення вимог щодо несумісності, визначених Законом «Про очищення влади», трьома суддями – Донецького та Луганського окружний адмінсудів, апеляційного суду Хмельницької області.

Це відбулося на засіданні ВРЮ 2 червня, пише видання “Закон і бізнес”.

Під люстрацію підпадає суддя апеляційного суду Хмельницької області Анатолій Марцинкевич. Підставою для цього стало його перебування на посаді члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України понад рік протягом періоду, зазначеного у п. 6 ч.1 статті 3 Закону «Про очищення влади», а також протягом періоду, про який йдеться у п. 2 ч.2 статті 3 цього Закону.

Крім цього, суддя апеляціного суду області вчасно не подав заяву, передбачену ч.1 статті 4 Закону «Про очищення влади» (стосовно перебування на посадах до яких застосовуються люстраційні заборони, визначені цим Законом – НГП).

Довідково. З часу прийняття Закону «Про очищення влади» на розгляд ВРЮ надійшло понад 70 подань Мін’юсту стосовно порушення суддями вимог щодо несумісності. З урахуванням сьогоднішніх рішень ВРЮ відкрила 30 проваджень відповідно до цього Закону, у 15 випадках після перевірок подання Мін’юсту ВРЮ з різних підстав не були підтримані.

Наразі Вищою радою юстиції прийнято одне рішення про порушення суддею вимог щодо несумісності, передбачених Законом «Про очищення влади», яке оскаржене суддею до суду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. САМЕ ЦЯ особа в мантії – АНАТОЛІЙ МАРЦИНКЕВИЧ, кришував СВАВІЛЛЯ суддів Хмельницької області.
  Ще б назабув прихватити свого сина, який працює у міськрайонному суді міста Хмельницького.

  • Согласен мразь ещё та

   • Згоден з усіма!
    А ця пиз..дота у складі Переверзева-Варвус-Кизюн.Та цих мразей треба сажати у тюрьми та щей цю голову міськрайонного за компанію .Вершителі судеб людських .Люструвати нахер всіх до одного.

 2. Того підора Марцинкевича давно посадити потрібно і надовго. Всі суддівські призначення відбувалились лише через нього, ціна від 50 000 зелених. Але синочків своїх повлаштовував суддями працювати, хоча спеціалісти з них як з “гівна пуля”. Взагалі Хмельницький міськрайонний суд, це “сімейний підряд” …….

  • Згоден з усіма!
   А ця пиз..дота у складі Переверзева-Варвус-Кизюн.Та цих мразей треба сажати у тюрьми та щей цю голову міськрайонного за компанію .Вершителі судеб людських .Люструвати нахер всіх до одного.

 3. в Хмельницькому апел. суді працюе суддя КОСТЕНКО А.М. – це непотріб мерзота продажна тварина гидкий як зовні так і в душі. Виносив рішення на користь відповідача. В Рівненському військовому суді офіцерам та прапорщикам відмовляв у їх позові – всі рішення виносив на користь міноборони. Мабуть в апеляційному суді вигідно тримати такого продажного суддю з яким можна домовитися . Нагадаю йому анекдот . Суддя просить Бога” Боже я так хочу працювати що беру взятки , виношу рішення на користь відповідача” Бог ” Не переживай – працювати будеш, а от жити навряд чи” Жаль Пастухівський не знав цього анекдота.

 4. Частина цих “діячів вже чкурнула у відставку. У Варвус взагалі було жуть – це палач з милою посмішкою… Там їй “Кристально чистий” колега допомогав на прізвище Заїка, – той ще комбінатор. Шкода, що на зміну цим фарисеям прийшли такі псевдосудді, як Грох (краще би викладала в своїх Ярмолинцях фізру в школі, так подалася життя людям псувати!). Частина цих негідників на підвищення заряться (хоча по ним казений дім плаче…). У міськрайонному суді толкових суддів залишилося дуже мало, там багато “Роз з колгоспу” (тобто провінційних дівчаток), які не навчилися нормально процес вести, зато стали одержимі на бабло! При покійному Купріянові судді не запізнювалися на 2 години на роботу, а судді їздили на Жигулях та Москвичах (зараз па Маздах та Пежо, а голови та їх заступники – на авто преміум класу). Люстрація зовсім не торкнулася міськрайонного суду. Там, крім неадекватних Карплюка та Салоїд, є таке болото, де чорти водяться (Колієв та Демінська). Блажений той, хто не ходить по тим судам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.