У Шепетівці німецькі інвестори побудують завод з виробництва електротехніки

Німецькі інвестори планують збудувати у Шепетівці завод з виробництва електротехніки. Про це представники німецької компанії WIK повідомили під час «круглого столу» із керівниками міста.

Обговорено питання виділення чи купівлі на території міста земельної ділянки під спорудження підприємства, яке вироблятиме електротехніку. Потенційних інвесторів також зацікавили питання зайнятості населення, транспортна інфраструктура, рівень заробітної плати, податкові та митні умови діяльності бізнесу, тривалість відпустки працівників згідно чинного законодавства тощо.

У разі остаточного позитивного вирішення даного питання у Шепетівці додатково буде створено від 800 до 1000 тисячі нових робочих місць. Показово, що одну із земельних ділянок, на якій можливе будівництво заводу, німецькі інвестори вже оглянули.

«Очевидно, що такий провідний інвестиційний проект, реалізацію якого запланували представники німецької компанії, матиме відповідний податковий супровід, починаючи від процесу виділення земельної ділянки, і закінчуючи роз‘ясненням особливостей зі сплати. Це реальний європейський поступ, завдяки якому громада міста може отримати додаткові робочі місця та надходження до бюджету», – надали коментар провідні фахівці Шепетівської ОДПІ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. прям таки побудують.
    Журналісти, ви хоч інформацію перевіряєте?
    Німці крім Шепетівки були в Житомирі, Львові, Хмельницькому, Рівному і Києві.
    Завод буде в одному з цих міста, а може взагалі буде в Прибалтиці.

  2. буде створено від 800 до 1000 тисячі нових робочих місць

    1000 тисяч – здається, помилка

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.