Фірма екс-депутата за 32 млн. грн зведе дев’ятиповерхівку для нацгвардійців у Хмельницькому

Військова частина 3053 акцептувала пропозицію з будівництва 9-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку на вул. Трудовій, 7/9 у Хмельницькому загальною вартістю 31 млн. 911 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможцем виявилося хмельницьке ТОВ «Промбуд-1». Будівництво житлового будинку для військовослужбовців розраховане до 2017 року.

Участь у торгах взяло 5 учасників. Пропозиції трьох ПМП «Лідер» (Хмельницький) – 33,2 млн. грн, ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкасизалізобетонстрой» – 29,6 млн. грн і ПП «Будмонтаж-2001» (Чернівці) – 31,4 млн. грн комітет конкурсних торгів відхилив через не відповідність кваліфікаційним критеріям, передбачених ст. 16 Закону «Про здійснення державних закупівель» та документації конкурсних торгів.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, власником ТОВ «Промбуд-1» є депутат Хмельницької міськради VI скликання від ВО “Батьківщина” Михайло Кіперман.

Нагадаємо, що Кабмін у 2016 році виділив 15 млн. грн на будівництво 9-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку на вул. Трудовій, 7/9.

Раніше Хмельницька міська рада надала військовій частині 3053 у постійне користування ділянку площею 8509 кв. м на вул. Трудовій, 7/9 під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Капець (більше немає що сказати) !!! Бідні нацгвардійці. Їхнє керівництво що зовсім безтолкове, чи тут корупція?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.