Відкритий лист директора ДП «Хмельницьке» щодо ситуації із землями Міноборони

Ознайомившись з позицією, яку викладено у зверненні трудового колективу, як директор ДП «Хмельницьке» хочу ознайомити громадськість зі своїм баченням даної ситуації.

ДП «Хмельницьке» припинило господарську діяльність – підтвердженням цього є аудиторський звіт від 03.10.2014 року. Саме  при керівнику, який зараз працює  в ТОВ «Україна 2001», та в підписному листі його підпис під №2. За сприяння певних посадових осіб, наше підприємство було свідомо доведене до банкрутства.

Я справді звернувся до вищих органів державної влади з проханням припинити корупційну схему розкрадання державного майна. В даному випадку землі. Для мене першочерговим завданням є представлення та захист інтересів мого трудового колективу, зокрема їх права на отримання майнового та земельного паю, відповідно до постанови КМУ від 12.05.2015 року № 271 «Про проведення чесної та прозорої приватизації в 2015-2016 роках».

Якщо це землі Міноборони –  то чому  вони не мають кадастрового номеру, нормативно-грошової оцінки, ці землі на сьогодні не мають фактичних меж. Що свідчить про незаконну їх обробку. А, між іншим, через цю «темну» схему щороку до державного бюджету не надходить більше 3-хмільйонів гривень, і це лише через діяльність у Старокостянтинові.

Публікація з підписами колективу, ніщо інше, як чергова схема обману. Адже згідно з опублікованою позицією, «підписанти» свідомо говорять про те, що вони не бажають мати власний земельний та майновий паї.  А хіба може людина свідомо відмовитися від доходу власної родини? Подивіться на підписний лист – його можна підкласти під любий лист, звернення на підтримку будь кого і т.д.

Сподіваюсь на оперативне та дієве реагування Кабінету Міністрів України на моє звернення – захист економічних інтересів Держави.

полигон-002

 

полигон-001

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Правильно!!! Искать надо правды всеми возможными путями!!! Зарабатывают на простых людях деньги, когда в стране война! Люди выступили против своего заработка, где это видимо?

  2. Крім вказаного в порушення законодавства України, зокрема: Конституції України, Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Законів України: Про Кабінет Міністрів України, Про військове майно, Про регулювання містобудівної діяльності тощо та відповідних підзаконних нормативно-правових актів, без проведення конкурсів та т.п. процедур було надано комерційній структурі під будівництво житлового будинку частину території військового містечка № 2, на якій дислокована частина спецназу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.