Лукашук: Майже двократне підвищення ціни на газ – це злочин проти українців

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Підтримую на 100%

 2. Газ – це минуле. Пора переходити на біо-паливо та сонячну енергію.

 3. Олежик, смешон и смешно…

 4. Олеже відпочивай на хера тобі головні болі візьми Бірюка і грайте карти.

 5. Шановний анонім. А що під носом у вас товориться знаєте? У Хмельницькому навіть діти знають що зробив для Хмельничан Лукашук і автором яких законопроектів він є. А ваші слова наповнені жовчю підтверджують вашу тупість і агресивність до навколишніх успішних людей.

 6. Колись аноніми зробили багато “гарних” справ совєтським людям пишучи на них пасквілі. Ніяк дехто не може звільнитись від “совка”. Коли вже ви станете досвідченішими, грамотнішими, культурнішими, такими, які можуть аналізувати і робити висновки з того, що ким було зроблено. Чого досягли Ви? Чи знані Ви на Хмельниччині? Що Ви зробили для покращення життя в Україні?

 7. Колись аноніми зробили багато “гарних” справ совєтським людям пишучи на них пасквілі. Ніяк дехто не може звільнитись від “совка”. Коли вже ви станете досвідченішими, грамотнішими, культурнішими, такими, які можуть аналізувати і робити висновки з того, що ким було зроблено. Чого досягли Ви? Чи знані Ви на Хмельниччині? Що Ви зробили для покращення життя в Україні?

  • а ви що зробили доброго….крі того що хвалите олега григоровича за великі гроші (що він вам платить)….оточив себе курвами та підлабузницями…на що тільки дружина дивиться–не знаю…

 8. Підвищення цін на хліб на 10% у Франції призвело до бунту із знищення Бастилії і революції із гільотиною.Підвищення цін в Германії 1929-32 років на продукти призвело до приходу до влади А.Нітлера який тих бізнесменів не німецької крові відправив у концлагери.Тому в Германії і досі проблем нема тому що досі дотримуються рекомендацій Нітлера не допускати до керівництва жидівський елемент.

 9. ТI,ХТО ЧОГОСЬ ДОСЯГЛИ В НАШIЙ КРАIНI,ЦЕ ТI ,ХТО ЗАВЖДИ ЗНАХОДИЛИСЬ КОЛО КОРИТА I ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ ТIЛЬКИ НАД ТИМ,ЩОБ ДО ЦЬОГО КОРИТА НЕ ПIДПУСТИТИ IНШИХ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.