Некомплект у патрульній поліції Хмельницького становить 27 посад

Некомплект у патрульній поліції Хмельницького становить 27 посад.

Про це сказано у відповіді департаменту патрульної поліції НПУ, пише “Доступ до правди”.

Крім цього, за власним бажанням з лав патрульної поліції було звільнено 4 парцівника.

Як відомо, під час церемонії запуску патрульної поліції в Луганській області 22 травня глава МВС Арсен Аваков заявив, що в кожному місті існує недобір в патрульну поліцію. Крім цього, за його словами, спостерігається відтік патрульних.

Як писав НГП, 26 грудня 2015 року у Хмельницькому запустили патрульну поліцію. Патрулювання обласного центру здійснюється цілодобово 65 патрульними.

Патрульна поліція Хмельницького налічує 256 осіб, з них 32 жінки. Вони забезпечені 19 автомобілями «Тойота-Пріус».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. ХОЧА БИ писати навчили цих “тімурівців”
  По три години пишуть постанову і кожну третю потім скасовують суди

 2. Проте попередники класно писали! Модних не чіпали, простих обдирали.

 3. Ще трошки і вони всі звільняться. Повернуть старих добрих писак. Зараз для цього робиться немало. В нових патрульних практично немає вихідних. Як після денної, так і нічної зміни, щодня якісь безглузді наради, навчання, стрільби, муштра … Колишні “професіонали” керують повним ходом. 1/3 від розпіареної зарплатні забирають на різноманітні волюнтариськи накладені штрафи за дріб’язкові порушення не пов’язані із несенням служби (нез’явлення на виклик у вихідний день, т.з. “спізнення” на зміну – прибуття не за 2, а за 1 годину, харчування в машині, знятий бронежилет при відсутності б.я. загрози, косметика, манікюр, зачіски в жінок тощо). Гроші “тупо” без пояснень. Патрульні змушені ходити в зимовому одязі, який видали в грудні минулого року. Після цього жодного забезпечення. Спробуйте в зимових черевиках в спеку всидіти хоч годину, а цілу зміну – 12 годин. До речі, зміни теж “гумові” – в середньому тривають по 14-15 годин. З’являтись на базі патрульних змушують не за 1 годину до зміни (передбачено законом), а як правило, за 2 години, іноді – раніше. Зміни затягується також на 1,5-2 години. Допомагають і псевдо-громадські активісти, чого вартує лише Дорожній контроль, який став філією колишніх даїшників. Заохочуються різні нероби яких призначили так званим “моніторингом”, які з повітря роблять показники на колегах. Все робиться щоб звільнялись з роботи. Більшість патрульних розчаровані та невдоволені такою ситуацією. Результат – мінус 27 патрульних … Далі буде!

  • Так вони ж морально були готові до служби в поліції для захисту Народу…, так що зараз трапилося… Здається “копська” робота ЦЕ не тільки СЕЛФІ
   ( посміхається мудрий Слоник )

 4. ВСЕ РОБИТЬСЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НЕДАТИ НАВЕСТИ ПОРЯДОК В УКРАЇНІ.
  МАФІОЗИ СИДІЛИ БІЛЯ КОРИТА А ТЕПЕР ЩЕ БІЛЬШЕ ОБЛИПЛИ БІЛЯ КОРИТА.

  • Анононимные оптимисты. Если просто писать в чате ничего не изменится. И единственный проблиск позитива, каким есть патрульная полиция, пусти не профессиональная, немного нелепая, но всетаки не испорченная, честная, исчезнет как подснежники весной. Наши коменты читают только такие как и мы. Ни менты, ни прокуроры, ни инспекция труда, ни вешестоящее начальство ничего делать сами не будут. Надо писать официальные письма, запросы, информировать СМИ… Предлагаю что-то начать делать реально.

   • Сайти, тим більше НГП, поліція моніторить. Хотілося б реакції з боку відповідних контролюючих інстанцій та і коментарів патрульного начальства. Якщо не буде, будемо реагувати.

    • Чиїх коментарів Ви чекаєте? Недоумка Костенка? Навряд чи він щось пояснить, я бачив інтерв’ю за його участі, тупий як пробка! Хочете справжню реформу? Замініть цього клоуна на нормальну розумну людину, а також забрати старих мєнтів з керівних посад в ПП, яких попризначав костенко. Комбат-колишній ДАІшник, командир другої роти – ДАІшник, третьої – мєнт. і т.д.

  • «ВСЕ РОБИТЬСЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НЕДАТИ НАВЕСТИ ПОРЯДОК В УКРАЇНІ»
   Образ« Швондерів » можна бачити в коментах даного посилання.

   https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D242535462787679%26id%3D100010936814955

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.