Представники Світового банку інспектували Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія”

Надавши Кам’янцю-Подільському кредит на втілення енергоефективних проектів, Світовий банк не забуває інспектувати стан їх виконання. Чергова моніторингова місія представників міжнародної організації навідалася до Кам’янця 9-11 червня. Спільно з представниками центральної групи управління проектом Мінрегіону, спеціалісти Світового банку оцінювали стан підготовки та впровадження проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», одним із учасників якого є КП «Міськтепловоденергія».

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства.

Цього разу на інспекцію до «Міськтепловоденергії» навідалися співкерівники проекту – старший фінансовий аналітик Фабріс Бертоле (Франція) та спеціаліст з питань енергетики Педзі Макумбе (Зімбабве), старший спеціаліст з питань енергетики Санду Гідерім (Республіка Молдова), керівник Центральної групи управління Проектом Станіслав Терлецький, спеціаліст із закупівель Центральної групи управління Проектом Дмитро Кулик та консультант по соціальному розвитку в регіонах Європи і Центральної Азії Марія Нікітова.

За кошти кредиту Світового банку КП «Міськтепловоденергія» планує облаштування міських багатоповерхівок індивідуальними тепловими пунктами, заміну старих мереж та будівництво нової теплоелектростанції, що працюватиме як на «блакитному», так і альтернативному паливі.

Огляд об’єктів «Міськтепловоденергії» розпочали з диспетчерської служби, а також відвідування котелень підприємства, які працюють на альтернативному паливі.

Особливо прискіпливо учасники моніторингової місії оцінювали процес підготовки до будівництва теплоелектростанції з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії газовими і твердопаливними котлами, яку буде розміщено поблизу колишньої тютюнової фабрики на вул. Крипякевича.

Нагадаємо, що збудувати приміщення сучасної теплоелектростанції потужністю у 35 МВт підрядники планують вже до кінця цього року, а монтаж системи ORC – завершити до червня 2017 року. Фінансування будівництва буде проводитися в рамках проекту Світового банку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.