На Хмельниччині підприємства-імпортери дали бюджету майже 700 мільйонів гривень. У лідерах імпорту – Польща

З початку року від підприємців-імпортерів Хмельниччини державний бюджет отримав 698 мільйонів гривень митних надходжень. У порівнянні з аналогічним періодом  минулого року це більше на 172 мільйони гривень.

Показово, що цьогорічні середньоденні нарахування на Хмельницькій митниці становлять 6,9 мільйона гривень, торік вони становили 5,4 мільйони гривень.

Впродовж п‘яти місяців цього року найбільше товарів було імпортовано з Польщі. Їх вартість склала 626 мільйонів гривень, що складає 20 відсотків від сукупного обороту всього імпорту. Поляки у більшості випадків постачали на Хмельниччину кам’яне вугілля, запасні частини до автомобілів, мийні засоби, підшипники, автобуси та прокат плоский з легованої сталі.

З Німеччини до подільського краю ввозились промислове обладнання, частини технологічного обладнання комплексу з кондиціювання насіння, сільгоспмашини машини та частини моторних транспортних засобів. В цілому вартість імпортованих німецьких товарів склала 548 мільйонів гривень, відповідно це 17 відсотків вартості ціни закупленою бізнес-спільнотою Хмельниччини за кордоном продукції.

Також до топ-постачальників товарів для подолян увійшли Швейцарія, Великобританія та Нідерланди. Ці європейські країни найчастіше імпортують на терени нашої області обладнання для переробки сільгосппродукції, механізми для збирання сільгоспкультур, гербіциди, трактори, моторну оливу та полімери. Сукупна ціна цих ввезених в Україну бюджетоформуючих товарів варіюється від 500 до 250 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Скільки було експорту з Хмельницької області і в яку країну ? Чому польська шляхта не експортуе наш товар ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.