У Кам’янці-Подільському управління освіти і науки не змогло придбати понад 11 тисяч шкільних підручників

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради не змогло придбати друковані шкільні підручники для учнів 4 та 7 класів.

Відповідне повідомлення з’явилось на «Віснику державних закупівель».

Планувалось закупити 11 тисяч 654 підручники, очікувана вартість пропозицій становила 303 тисячі 606 гривень. Прибути до Кам’янця підручники мали до середини серпня цього року.

Згідно документації, Управління освіти і науки надіслано запрошення п’яти учасникам та оприлюднило повідомлення про запит цінових пропозицій на веб-порталі Уповноваженого органу, в результаті чого документацію на конкурсні торги до 10 червня подали лише два учасники.

Однак після розкриття конвертів члени комісії ухвалили рішення відхилити цінові пропозиції київських ТОВ «Видавництво «Грамота» та ТОВ «Видавництво «Генеза» відповідно до ст.36 п.6. Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме – цінова пропозиція відхиляється у разі якщо вона не відповідає вимогам замовника, зазначеному у запиті.

На сайті «Вісника державних закупівель» вказано, що у учасників торгів відсутня загальна ціна пропозиції та інформація про наявність чи відсутність необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів , тобто вони не оцінили вартість свого товару. Саме тому тендер було відмінено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. У об’єднаних громад виникає маса запитань щодо діловодства, застосування, земельного законодавства, бюджетного процесу, повноважень у сфері містобудування. Найкращими експертами DESPRO були розроблені посібники, які допоможуть розібратися в цих питаннях. Завантажуйте, користуйтеся, поширюйте!
    Також ви можете замовити посібники у вигляді книжок безкоштовно за телефоном 044 270 55 21 у Олексія Койнова
    https://www.facebook.com/decentralisation/posts/1219150408119198

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.