Газету “Подільські вісті” пустили на роздержавлення

Хмельницька обласна рада підтримала реформування друкованого засобу масової інформації “Подільські вісті” та його редакції.

Таке рішення сьогодні проголосувала більшість депутатів на сесії облради.

Обранці підтримали вихід обласної ради із засновництва та зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети «Подільські вісті» та редакції газети «Подільські вісті» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Працівники комунальної газети прийшли на сесію транспарантами “Депутате! Роздержавлення газети крок до Європи! Ти – проти?”, “Депутате, пам’ятай! Реформування ЗМІ – найкраще привітання із Днем журналіста”.

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Довідка НГП. Газета Хмельницької ОДА і Хмельницької обласної ради “Подільські вісті” заснована 1918 року. Комунальне ЗМІ виходить двічі на тиждень. Нинішній тираж видання – 40 тис. примірників.

Як відомо, з 1 січня 2016 року набув чинності закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Він передбачає роздержавлення преси протягом трьох років: вихід органів влади і місцевого самоврядування зі складу засновників (співзасновників) друкованих ЗМІ або перетворення друкованих ЗМІ, заснованих центральними органами виконавчої влади, на офіційні друковані видання.

На першому етапі, протягом першого року з дня набрання чинності законом, будуть реформовані ЗМІ та редакції, які звернулися з відповідними клопотаннями та були внесені до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Держкомтелерадіо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Щиросердно вітаю з нелегко вибореною перемогою. Попутного нештормового вітру у паруси вашого корабля на теперішньому неспокійному морі нашого буття до нових творчих успіхів і подьшого зростання поваги до вашого видання його передплатників і читачів.
  З Днем журналіста України усіх вас!
  КРАСИЛІВЧАНИН, постійний передплатник газети з 1966 року.

 2. Нарешті Лічьмєнт її розкраде до ручки
  А там на останній картинці все правильно – сьогодні газета дала дуба.
  Почіпіть на видавництві цю табличку.
  Амінь

 3. Ігор вирішив зробити світлину з датою загибелі газети—щоб не накаркав…напис може бути пророчим…і газета тихенько загнеться…

 4. Деребан державноі власності продовжується.А нерухоме майно громади обласна рада не забуде забрати і основні засоби і землю.Хай орендують і платят в бюджет області ГРОМАДІ по риночним цінам.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.