Депутати Хмельницької міськради дадуть комунальній газеті 1,7 млн. грн на роздержавлення

Депутати Хмельницької міської ради планують затвердити програму діяльності газети “Проскурів” у період реформування державних і комунальних засобів масової інформації на 2017-2018 роки з кошторисом 1,7 млн. грн.

Про це зазначено у проекті рішення.

Метою реалізації програми є: створення позитивного іміджу Хмельницькій міській раді у сприйнятті громади міста як органу місцевого самоврядування та авторитетної інституції; сприяння захисту політичних, соціально-економічних, юридичних та інших прав і свобод людини; задоволення інформаційних потреб громадян, юридичних осіб, органів місцевого самоврядування і їх виконавчих органів для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів; створення сучасної матеріально-технічної бази газети “Проскурів”, яка після свого реформування зможе і надалі виконувати усі свої функції з висвітлення діяльності Хмельницької міської ради.

Обсяг фінансових ресурсів, які виділяться з бюджету, визначаються щорічно, виходячи з наявних можливостей при формуванні або перегляді показників міського бюджету за надану газетну площу на публікації та матеріали про діяльність міської ради та її структурних підрозділів (середній показник цих коштів на рік — 700-750 тисяч гривень).

Крім цього, у 2017 році передбачено виділення 52,8 тис. грн на ремонт фасаду приміщення комунального видання і друк газети – 1,3 млн. грн.

Як писав НГП, газета “Проскурів” з 1 січня 2017 року приступить до роздержавлення.

Нагадаємо, що 23 листопада 2016 року Кабінет міністрів затвердив перелік з 244 друкованих ЗМІ та редакцій, які підлягають роздержавленню. До цього переліку ввійшли 13 друкованих газети Хмельницької області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. пане автор. програма і виділені кошти – це дві дуже великі різниці.
    ви вже трубили на весь світ, що поліції виділяють 4 мільйони, а виділили в бюджеті 78 тисяч. програма – це механізм фінансування, про суму можна говорити тільки після ухвалення бюджету. в програмі може бути мільярд, а в бюджеті – нуль

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.