Застрелений патрульними чоловік отримав 9 куль – джерела Застрелений патрульними чоловік отримав 9 куль – джерела

Застрелений сьогодні вранці патрульними у Хмельницькому чоловік, який колов перехожих невідомим предметом, отримав 9 куль. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »

У Хмельницькому затверджено міську програму розвитку освіти на 2017-2021 роки із кошторисом 1,97 млрд. грн У Хмельницькому затверджено міську програму розвитку освіти на 2017-2021 роки із кошторисом 1,97 млрд. грн

Депутати Хмельницької міської ради затвердили Програму розвитку освіти міста на 2017-2021 роки із фінансуванням у розмірі 1,97 млрд грн. Відповідне… Далі »

На Хмельниччині напередодні новорічних свят клієнти ПриватБанку не відчуватимуть проблем з обслуговуванням На Хмельниччині напередодні новорічних свят клієнти ПриватБанку не відчуватимуть проблем з обслуговуванням

Аби клієнти найсучаснішого банку України не відчували жодних незручностей з платежами у час зимових свят, їм слугуватиме у режимі 24… Далі »

Поліція шукає свідків стрілянини на Тернопільській Поліція шукає свідків стрілянини на Тернопільській

Патрульна полція звернулася за допомогою знайти усіх свідків, травмованих осіб – події, що трапилась сьогодні вранці на перехресті вулиць Кам’янецька… Далі »

У Хмельницькому поліцейські підстрелили 46-річного чоловіка, який потім помер. У поліції кажуть, що це були вимушені дії У Хмельницькому поліцейські підстрелили 46-річного чоловіка, який потім помер. У поліції кажуть, що це були вимушені дії

Сьогодні близько 8 ранку екіпаж патрульного автомобіля під час відпрацювання орієнтировки тяжкого злочину застосував табельну вогнепальну зброю. Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”,… Далі »

У 2017 році міська влада планує залучити понад 50 млн. грн на будівництво Чернелівського водогону У 2017 році міська влада планує залучити понад 50 млн. грн на будівництво Чернелівського водогону

У 2017 році Хмельницький розраховує отримати з держбюджету 50 млн. грн на будівництво другої черги Чернелівського водогону (від села Чернелівка Красилівського… Далі »

Кабмін продовжив продаж “Хмельницькобленерго” ще на рік Кабмін продовжив продаж “Хмельницькобленерго” ще на рік

Кабінет міністрів України продовжив на рік — до 30 листопада 2017 року терміни продажу пакетів акцій енергокомпаній. Про це сказано… Далі »