Вибори в ОТГ: явка становила 52,16% Вибори в ОТГ: явка становила 52,16%

Явка виборців на перших виборах місцевих голів та депутатів у 4 об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області становила 52,16%. Про це НГП зазначив координатор… Далі »

“Опора” фіксувала незначні порушення на виборах у тергромадах області “Опора” фіксувала незначні порушення на виборах у тергромадах області

Протягом дня спотерігачі Громадянської мережі “Опора” зафіксували незначні порушення на виборах у чотирьох територіальних громадах Хмельницької області. Так, на виборчій дільниці… Далі »

На Південному Бузі врятовано рибалку На Південному Бузі врятовано рибалку

Сьогодні на річці Південний Буг у Хмельницькому рибалка 1960 року народження провалився під лід. Як повідомив НГП начальник прес-служби Головного управління ДСНС… Далі »

У 2017 році Хмельницький може купити шість тролейбусів У 2017 році Хмельницький може купити шість тролейбусів

Хмельницькому комунальному підприємству “Електротранс” передбачено виділити 27 млн. 916 тис. грн на закупівлю тролейбусів у 2017 році. Про це зазначено… Далі »

Вибори в ОТГ Хмельниччини: 21 кандадат на голови, 381 – у депутати Вибори в ОТГ Хмельниччини: 21 кандадат на голови, 381 – у депутати

У неділю, 18 грудня, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії, перші вибори місцевих голів та депутатів відбуваються у 143 об’єднаних територіальних громадах… Далі »