Вибори в ОТГ Хмельниччини: 21 кандадат на голови, 381 – у депутати

У неділю, 18 грудня, відповідно до постанови Центральної виборчої комісії, перші вибори місцевих голів та депутатів відбуваються у 143 об’єднаних територіальних громадах з 22 областей України.

На Хмельниччині виборці обирають депутатів Чемеровецької селищної об’єднаної територіальної громади і чемеровецького селищного голову; депутатів Гуківської сільської об’єднаної територіальної громади і сільського голову; депутатів Ленковецької сільської об’єднаної територіальної громади і сільського голову; депутатів Судилківської сільської об’єднаної територіальної громади і сільського голову.

Як повідомив НГП координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик, на посади голів чотирьох ОТГ претендує 21 кандидат. За депутатські мандати бореться 381 особа.

Найбільше йдуть самовисуванцями – 79 кандидатів, від ВО “Батьківщина” балотується 70 осіб, партії “За конкретні справи” – 52, партії “Відродження” – 49.

Загалом, після цих виборів в Україні буде 367 об’єднаних територіальних громад, створених 1735 місцевими радами, що становить 17% від усіх органів місцевого самоврядування базового рівня.

Фото з сайту "Децентралізація влади"

Фото з сайту “Децентралізація влади”

Довідково. 25 жовтня 2015 року у Хмельницькій області відбулися перші вибори голів та депутатів 22 ОТГ, які утворилися внаслідок об’єднання 213 місцевих рад (490 населених пунктів).

Загальна площа ОТГ склала 7414 км. кв, що становить 36% від площі області.

Чисельність населення в ОТГ становить 299 тис. осіб, що займає 23% від загальної  чисельності населення області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Екс-риги з конкретних справ і відродження хочуть взяти реванш.

  2. Лохи, думають що коли утворять ОТГ то їм посипляться з Києва гроші, котрі місцеві князьки будуть тринькати….Гроші потрібно буде заробляти самим! Утримання лише декілької шкіл введе ці ОТГ в глибоку дупу.

    • Нинішні сільради і так в дупі.

      Працювати треба, а не на подачки від олігархів перед виборами жити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.