“Опора” фіксувала незначні порушення на виборах у тергромадах області

Протягом дня спотерігачі Громадянської мережі “Опора” зафіксували незначні порушення на виборах у чотирьох територіальних громадах Хмельницької області.

Так, на виборчій дільниці № 681219 у селі Пашуки Шепетівського району член комісії Ірина Перець хотіла проголосувати без паспорта, але цьому завадили спостерігачі. Внаслідок дискусії погодились, що без паспорта голосувати не можна, навіть якщо її всі знають в комісії.

На виборчій дільниці № 681183 у селі Демківці  Чемеровецького району протокол засідання не вівся, процедура ранкового засідання не була дотримана, вивіска про виборчу дільницю відсутня. Дільниця відкрилась для виборців о 8:20.

На виборчій дільниці №681228 у селі Ленківці Шепетівського району не вистачало бюлетенів: в списку 718 виборців, а бюлетенів для голосування за голову громади – 713.

На виборчій дільниці №681160 у селі Бурти спостерігачі ОПОРИ виявили, що одна з двох кабінок для голосування розташована перед вікном і не має задньої стінки. Сама дільниця знаходиться на першому поверсі. Крім того, друга кабінка для голосування також не має задньої стінки, але розташована перед стіною. Після звернення спостерігачів ОПОРИ до голови ДВК Наталі Косінської, члени комісії заклеїли вікно папером.

Також було виявлено наявність агітаційних матеріалів у приміщенні виборчої дільниці №681251 у селі Марківці.

Агітаційні матеріали кандидата Юрія Криворчука (ВО «Батьківщина») були прибиті степлером до столу, який знаходиться в коридорі виборчої дільниці.

Фото ГМ "Опора"

Фото ГМ “Опора”

На зауваження спостерігачів ОПОРИ, голова ДВК Іван Жменька повідомив, що зранку цих агітматеріалів не було, і йому не відомо, хто їх розмістив.

В подальшому голова ДВК прибрав ці агітаційні матеріали з приміщення виборчої дільниці.

Як писав НГП, на посади голів чотирьох ОТГ Хмельниччини претендував 21 кандидат. За депутатські мандати боролася 381 особа.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.