У Хмельницькому затверджено міську програму розвитку освіти на 2017-2021 роки із кошторисом 1,97 млрд. грн

Депутати Хмельницької міської ради затвердили Програму розвитку освіти міста на 2017-2021 роки із фінансуванням у розмірі 1,97 млрд грн.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговій сесії міської ради у четвер.

Метою програми є удосконалення розвитку системи освіти, яка забезпечить формування конкурентоспроможної, творчої, соціально активної особистості відповідно до потреб держави та запитів громадян міста, формування позитивного іміджу освітньої галузі та перспектив її розвитку.

Більшу частину коштів передбачається направити на капітальні видатки. Зокрема, планується будівництво дошкільного навчального закладу в мікрорайоні Озерна (41 млн грн), дошкільного навчального закладу в мікрорайоні Лезневе (18,1 млн грн), загальноосвітнього навчального закладу у мікрорайоні Озерна (58,8 млн грн), добудова та реконструкція приміщень двох діючих навчальних закладів відповідно до потреб мікрорайонів міста (майже 30 млн грн) та інші заходи.

Загалом, на розвиток матеріально-технічної бази закладів освіти міста планується щорічно виділяти від 50 до 60 млн грн.

Також значний об’єм фінансування закладено на забезпечення необхідних умов функціонування і розвитку установ та закладів професійно-технічної освіти різних форм власності та підпорядкування – щорічно близько 80 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Есть где поручу развернуться. И подготовиться к очередным выборам.

  2. Так, выбрали раду в 15-ом, срок полномочий 5 лет, 2020 год очередных выборов. Где-то в декабре 2020 будет заседать уже новая рада. Так причем тогда 2021 год? Там уже другая братва будет рулить….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.