На Хмельниччині напередодні новорічних свят клієнти ПриватБанку не відчуватимуть проблем з обслуговуванням

Аби клієнти найсучаснішого банку України не відчували жодних незручностей з платежами у час зимових свят, їм слугуватиме у режимі 24 години на добу найбільша банкоматна та термінальна мережа на теренах регіону, а також найтехнологічніший у державі інтернет-Банк “Приват24”.

Власне, за графіком роботи усі класичні відділення ПриватБанку не працюватимуть 31 грудня 2016 року та 1-2 січня 2017 року. Також вихідними будуть і 7-9 січня 2017 року. В усі інші дні клієнтів обслуговуватимуть у звичному режимі.

Більше того, наразі вже введені додаткові маршрути інкасації банкоматів задля того, щоб подоляни не відчували жодних проблем з готівкою.

Нині банкоматна мережа ПриватБанку є найрозвинутішою на теренах Поділля і налічує 267 автоматів, а число терміналів самообслуговування перевищує чотири сотні одиниць.

Варто зазначити, що практика сучасної європейської фінансової культури головним чином базується на безготівкових операціях, а тому подолянам слід пам’ятати, що розраховуватись за покупки зручніше не готівкою, а безпосередньо платіжними картками через pos-термінали у супермаркетах, магазинах, ресторанах, кафе та піцеріях.

А за допомогою інтернет-банку Приват24 краяни можуть керувати власними рахунками в режимі 24 години на добу та 7 днів на тиждень, комфортно сплачувати за газ, воду, електроенергію, телебачення та світло, купувати квитки на потяги та різноманітні заходи. Адже зручним цей процес зробить оновлений дизайн та просте меню функцій, що дозволяє здійснювати найскладніші фінансові операції протягом лише декількох хвилин. Платежі ж на рахунки контрагентів у інших банках проводитимуться за графіком роботи СЕП НБУ, з яким можна ознайомитися на сайті newyear.pb.ua

Нагадаємо, 19 грудня ПриватБанк було націоналізовано, тому упродовж декількох днів його клієнти відчували певні обмеження у обслуговуванні. Проте наразі робота фінансової установи відновлена у звичному режимі. 

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Проблемы будут у клиентов Пышного. Половина банкоматов у колхозников уже пустые.

  2. Брехня. Виплату депозиту, договір щодо якого закінчився ще 15 грудня в черговий раз перенесли з 31.12.2016р. на 04.01.2017р.

  3. А я без проблем зняв доларовий депозит…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.