Кабмін роздержавив 13 друкованих ЗМІ Хмельницької області

Сьогодні Кабінет міністрів затвердив перелік з 244 друкованих ЗМІ та редакцій, які підлягають роздержавленню.

До цього переліку ввійшли 13 друкованих газети Хмельницької області.

Це – районна газета “Наддністрянська правда” (Нова Ушиця), КП “Редакція  газети “Шепетівській вісник”, редакція районної газети “Життя Теофіпольщини”, КП  “Редакція газети “Трудівник Полісся” (Славута), Редакція районної газети “Летичівська газета”, Редакція Полонської районної газети “Новий шлях”, Редакція Нетішинської міської газети “Нетішинський вісник”, Редакція Старокостянтинівської районної газети “Життя Старокостянтинівщини”, КП “Редакція Старокостянтинівської міської газети “Наше місто”, Редакція Деражнянської районної газети “Вісник Деражнянщини”, Редакція Білогірської районної газети “Життя і слово”, Редакція Хмельницької обласної газети “Подільські вісті”, КП “Редакція Кам’янець-Подільської міськрайонної газети “Край Кам’янецькій”.

“Згідно з законом, органи влади і місцевого самоврядування виходять зі складу засновників чи співзасновників друкованих ЗМІ. Відтак чиновники будуть позбавлені можливості впливати на редакційну політику, користуватись, так званим телефонним правом. Це ще один крок до незалежності ЗМІ і зміцнення свободи слова в країні. Більшість редакцій позитивно сприймають ідею самоврядування і відповідальності за свої газети, вони зважують свої сили й економічно готові до майбутнього самостійного життя. Успішність першого етапу є справою честі органів влади, редакцій, громадськості”, – прокоментував голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Олег Наливайко, пише сайт НСЖУ.

Як відомо, Держкомтелерадіо очікували, що максимум 100 видань висловлять бажання на реформування в першому етапі. А потім виявилося, що їх 244.

26 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав  Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Закон набув чинності з 1 січня 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Яке відношення має Голова Деркомтелерадіо до друкованих ЗМІ?

  2. смею предположить что теперь личман точно похудеет-

  3. Да что Вы? Администрация по прежнему дает всем телевидениям и газетам деньги. Он плевать Ваш Личман хотел на всех. А его боятся,он же все пишет.

  4. Законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування» рекомендовано до прийняття комітетом ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3632

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.