Один з керівників ДП “Красилівський агрегатний завод” організував схему розкрадання авіаційних комплектуючих – ЗМІ Один з керівників ДП “Красилівський агрегатний завод” організував схему розкрадання авіаційних комплектуючих – ЗМІ

Вкрадені компоненти українських бойових літаків продавались Індії в рамках контракту на 18,5 млн доларів. Про це повідомляє видання ZN.ua. Один… Далі »

У Хмельницькому поліція вирішила співпрацювати з ОСББ У Хмельницькому поліція вирішила співпрацювати з ОСББ

У Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулось широкоформатне зібрання, в якому взяли участь керівництво міста, очільники обласної та… Далі »

На водія маршрутки «Кам’янець-Подільський – Хмельницький», який не взяв учасника АТО, чекає штраф На водія маршрутки «Кам’янець-Подільський – Хмельницький», який не взяв учасника АТО, чекає штраф

На водія маршрутки «Кам’янець-Подільський – Хмельницький», який відмовив у перевезенні учаснику бойових дій, чекає штраф. Як розповіли в управлінні «Укртрансбезпеки»,… Далі »

Некомплект поліції Хмельниччини – 629 посад Некомплект поліції Хмельниччини – 629 посад

Некомплект поліції Хмельницької області становить 629 посад або 22,5% від загальної чисельності. Про це зазначено у звіті поліції за 10… Далі »