Некомплект поліції Хмельниччини – 629 посад

Некомплект поліції Хмельницької області становить 629 посад або 22,5% від загальної чисельності.

Про це зазначено у звіті поліції за 10 місяців, який винесений на сесію облради 23 грудня.

Зокрема, брак атестованого складу – 612 посад (24,3%), державні службовці та цивільні – 17 (6,2%).

Разом з тим, з початку року з лав поліції звільнено 557 працівників, в тому числі за негативом – 98.

Окремо прокуратура області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про відкриття 4 кримінальних проваджень стосовно працівників поліції (отримання неправомірної вигоди /рота ДПС та Ярмолинецький ВП – по 1, Хмельницький ВП – 2/).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А хто ж туди зараз піде (дурних вже мало залишилося)? Їх б’ють та стріляють, знущаються з них. Красти (як попередники і свавільничати) їм не дають. Правопорядок ніхто ні з “верхів” (влада, багатії , в т.ч. – мажори…), ні з “незів” (пересічні громадяни …), ні т.з. “активісти”, виконувати / підтримувати не хоче (в країні майже 100-відсотковий правовий нігілізм). А якщо поліціянти захищають / захищатимуть правопорядок, то з них роблять / зроблять “ворогів народу”. А якщо ще і владу захищатимуть (яка, до речі, їх зовсім не захищає), то їм взагалі буде (я думаю, що гірше, ніж попередникам) 3,14здець. Дурних немає.

    • З виправленням граматичної помилки: А хто ж туди зараз піде (дурних вже мало залишилося)? Їх б’ють та стріляють, знущаються з них. Красти (як попередники і свавільничати) їм не дають. Правопорядок ніхто ні з “верхів” (влада, багатії , в т.ч. – мажори…), ні з “низів” (пересічні громадяни …), ні т.з. “активісти”, виконувати / підтримувати не хоче (в країні майже 100-відсотковий правовий нігілізм). А якщо поліціянти захищають / захищатимуть правопорядок, то з них роблять / зроблять “ворогів народу”. А якщо ще і владу захищатимуть (яка, до речі, їх зовсім не захищає), то їм взагалі буде (я думаю, що гірше, ніж попередникам) 3,14здець. Дурних немає.

      • там не так вже і погано (навіть тепер)…тільки далеко не всх туди беруть… а беруть тих хто платить!!! ось такі реалії маємо..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.