Один з керівників ДП “Красилівський агрегатний завод” організував схему розкрадання авіаційних комплектуючих – ЗМІ

Вкрадені компоненти українських бойових літаків продавались Індії в рамках контракту на 18,5 млн доларів. Про це повідомляє видання ZN.ua.

Один з керівників ДП “Красилівський агрегатний завод”, що входить до концерну “Укроборонпром”, організував схему розкрадання авіаційних комплектуючих у ВСУ, які потім продавалися підприємством в Індії в якості абсолютно нових виробів.

За його словами журналіста Дмитра Менделєєва, військова прокуратура розслідує кримінальну справу про організацію менеджером крадіжки авіаційних балкових тримачів, необхідних для підвіски боєприпасів на бойових літаках.

Передбачається, що для організації крадіжок керівник підприємства вступив у змову з посадовими особами декількох військових частин. “Слідчі встановили, що ще у квітні 2013 р. Красилівський агрегатний завод з підприємством Укроборонпрому — ДГЗП “Спецтехноекспорт” підписали договір на поставку в Індію балкових тримачів на суму 18,5 млн дол. Саме на виконання цього договору командири військових частин Повітряних сил ЗСУ організували незаконне списання на брухт балкових тримачів для подальшого їх продажу за грошову винагороду Красилівському агрегатному заводу. На підприємстві проводили ремонт викрадених з армії виробів, заміняли окремі їхні комплектуючі, а потім балкові тримачі продавали індійській стороні вже як абсолютно нові”, – зазначив автор.

Детальніше про масштаби розкрадання державних коштів менеджментом підприємств “Укроборонпрому” читайте у статті Дмитра Менделєєва “Шатуни з оборонки…” у тижневику “Дзеркало тижня. Україна”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. прикольно
    скільки дач відгрохали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.