У Хмельницькому поліція вирішила співпрацювати з ОСББ

У Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулось широкоформатне зібрання, в якому взяли участь керівництво міста, очільники обласної та міської поліції, представники комунальних служб, ЖЕКів, а також голови близько 100 ОСББ.

Ігор Кирник, виконуючий обов’язки заступника начальника Хмельницького відділу поліції зазначмв, що метою зустрічі є налагодження взаємодії з громадою задля протидії різного роду порушенням та протиправним діям. Поліція хоче почути, які проблеми є у громади, та виробити дорожню карту для майбутньої співпраці.

Голови ОСББ окреслили ті проблеми, які турбують мешканців багатоквартирних будинків, та разом з поліцейськими шукали шляхи їхнього вирішення.

Найважливіше у взаємодії поліції та громади — це інформованість, говорить голова ОСББ «Апельсин» Павло Польовий: «Хмельничани мають знати, що робить поліція, а поліція — що цікавить мешканців. Тому я пропоную співпрацю через оперативні методи інформування: соціальні мережі та електронні контакти. Оскільки збори і тому подібне — це добре, але потребує багато часу для організації та проведення».

Подібні зібрання вирішили проводити орієнтовно раз у квартал. За словами начальника ГУНП в Хмельницькій області Миколи Семенишина, під час наступної зустрічі представники громади вже зможуть почути звіти дільничних офіцерів поліції про виконану роботу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Староста в об’єднаній громаді тісно співпрацюватиме з дільничним офіцером поліції:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3710

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.