Державний комітет телебачення і радіомовлення пропонує одноразову адресну фінансову підтримку друкованим ЗМІ, які розпочали реформування, згідно із законом «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».
Розмір допомоги становитиме 50 тис. грн. кожному виданню, пише сайт “Детектор медіа”.
Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів представив заступник начальника управління – начальник відділу законопроектної роботи Комітету Олексій Тарасенко під час засідання робочої групи Національної спілки журналістів України (НСЖУ) з питань реформування.
Як ідеться в проекті постанови, одноразова адресна підтримка одному реформованому друкованому ЗМІ передбачена на покриття найбільш витратних складових частин виробничого процесу, зокрема, поліграфічні послуги та закупівлю паперу.
Передбачено, що загальна кількість реформованих ЗМІ становитиме 562 одиниці. В першому етапі орієнтовно беруть участь 200 видань. Вони отримають фінансування в 2017 році, решта – у 2018.
Всього на ці цілі потрібно 28 млн. 100 тис. грн.
Як писав НГП, на 1 червня десять комунальних друкованих засобів масової інформації Хмельницької області подали пакети документів для реформування на першому етапі.
Крім цього, 1 червня Хмельницька обласна рада підтримала реформування друкованого засобу масової інформації “Подільські вісті” та його редакції.
Нагадаємо, що 26 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Закон набув чинності з 1 січня 2016 року.
Схожі матеріали:
- Кандидат від Порошенка та продавець риби з Нетішина перерахували “Слузі народу” 3 млн грн
- Депутати Хмельницької міськради дадуть комунальній газеті 1,7 млн. грн на роздержавлення
- Вже 10 комунальних ЗМІ Хмельниччини погодилися роздержавитись у першому етапі
- За рік на Хмельниччині скоротилося 65 друкованих ЗМІ
- Хмельницька міська рада відправила на роздержавлення комунальну газету “Проскурів”