У Шепетівці напали на знімальну групу 24 каналу та поранили журналістку У Шепетівці напали на знімальну групу 24 каналу та поранили журналістку

20 липня в місті Шепетівка Хмельницької області представники місцевої компанії «Управдом» напали на журналіста проекту розслідувань «ЦРУ» 24 каналу Тетяну… Далі »

Хмельницький “Спецкомунтранс” за півмільйона накупив сміттєвих контейнерів Хмельницький “Спецкомунтранс” за півмільйона накупив сміттєвих контейнерів

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтранс” за результатами тендера 18 липня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЕКО – Львів» на закупівлю… Далі »

Гуменецька сільрада купить 2 шкільні автобуси за майже 3 млн.грн. Гуменецька сільрада купить 2 шкільні автобуси за майже 3 млн.грн.

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради акцептував пропозицію приватного акціонерного товариства «Чернігівський автозавод» щодо закупівлі двох шкільних… Далі »

Сайт Хмельницького обласного управління лісового і мисливського господарства серед найгірших в Україні по інформативності Сайт Хмельницького обласного управління лісового і мисливського господарства серед найгірших в Україні по інформативності

Громадська ініціатива прямої дії #ВКЛЮЧАЙСЯ опублікувала оновлений рейтинг сайтів обласних управлінь лісовим і мисливським господарством по всій Україні. Чернігівське управління… Далі »

Корейці зацікавились будівництвом енергоблоків Хмельницької АЕС Корейці зацікавились будівництвом енергоблоків Хмельницької АЕС

Представники корейської компанії КНNP і агентства KOTRA зацікавлені в постачанні обладнання для будівництва енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС. Про… Далі »

На Хмельниччині град пошкодив 23 тис. га посівів – ОДА На Хмельниччині град пошкодив 23 тис. га посівів – ОДА

Протягом 17-18 липня на Хмельниччині град пошкодив 23 тис. га посівів. Як повідомила “Незалежному громадському порталу” начальник відділу рослинництва департаменту агропромислового… Далі »

В Ізяславі вандал викрав частини могильних огорож із 37 поховань В Ізяславі вандал викрав частини могильних огорож із 37 поховань

В Ізяславі 33-річний місцевий житель викрав частини могильних огорож із 37 поховань, завдавши матеріальної шкоди майже на 31 тисячу гривень…. Далі »