У Хмельницькому продовжують називати вулиці в садових товариствах У Хмельницькому продовжують називати вулиці в садових товариствах

На сьогоднішньому засіданні топонімічної комісії міської ради ще шість садівничих товариств Хмельницького отримали назви своїх проїздів. До зими в міській… Далі »

Місцеві бюджети Хмельниччини передбачили 34,1 млн. грн на компенсацію за пільговий проїзд проти минулорічних 47 млн. грн Місцеві бюджети Хмельниччини передбачили 34,1 млн. грн на компенсацію за пільговий проїзд проти минулорічних 47 млн. грн

У 2016 році місцеві бюджети Хмельниччини передбачили 34,1 млн. грн на компенсацію за пільговий проїзд, що майже на третину менше,… Далі »

На Хмельниччині буде придбано 13 квартир для учасників АТО та членів сімей загиблих бійців На Хмельниччині буде придбано 13 квартир для учасників АТО та членів сімей загиблих бійців

У 2016 році на Хмельниччині буде придбано 13 квартир для учасників АТО та членів сімей загиблих бійців, що на рівні… Далі »

На Хмельниччині понад 20 колишніх “народних підприємців” вирішили працювати “по-білому” На Хмельниччині понад 20 колишніх “народних підприємців” вирішили працювати “по-білому”

За результатами заходів, які проводить Державна фіскальна служба Хмельницької області щодо виявлення та усунення порушень вимог законодавства в частині здійснення… Далі »

На Хмельниччині закрито 6 і реорганізовано 28 малокомплектних шкіл – Фасоля На Хмельниччині закрито 6 і реорганізовано 28 малокомплектних шкіл – Фасоля

Цього року на Хмельниччині закрито 6 (планувалося 10 – НГП) і реорганізовано 28 (передбачалося 71) малокомплектних шкіл. Таку інформацію сьогодні… Далі »

За півроку хмельничани купили більше півтисячі нових авто на 355 млн. грн За півроку хмельничани купили більше півтисячі нових авто на 355 млн. грн

Мешканці Хмельниччини за першу половину цього року придбали 537 нових легковиків на суму понад 355 мільйонів гривень. Про це повідомляє… Далі »

Шепетівчанини купив «Славутський завод залізобетонних виробів» Шепетівчанини купив «Славутський завод залізобетонних виробів»

Регіональне відділення Фонду Державного майна України повідомляє, що 16.06.2016 року на ПАТ «Східно-Європейська фондова біржа» на аукціоні без оголошення ціни… Далі »

Прокуратура Хмельниччини відзвітувала про боротьбу з корупцією Прокуратура Хмельниччини відзвітувала про боротьбу з корупцією

За результатами спільних заходів, вжитих працівниками  прокуратури, поліції та служби безпеки, у першому півріччі 2016 року органами досудового розслідування розпочато … Далі »

Студент із Кам’янця став чемпіоном Європи з дзюдо Студент із Кам’янця став чемпіоном Європи з дзюдо

Нещодавно на турнірі «Junior European Judo Cup Gdynia-2016» в Гдині (Польща) Артем Лесюк отримав перемогу у вазі до 60 кг…. Далі »