Кам’янецькі археологи виявила унікальну двоповерхову вежу Кам’янецькі археологи виявила унікальну двоповерхову вежу

Проводячи розкопки в районі оборонних укріплень мурів західного фасаду Старого міста, група кам’янецьких археологів виявила унікальну двоповерхову вежу. Про це… Далі »

Посадовці Хмельниччини дозволили незаконно приватизувати гектари лісу Посадовці Хмельниччини дозволили незаконно приватизувати гектари лісу

Прокуратурою Хмельницької області зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2… Далі »

Хто заробляє на дорогах Хмельниччини Хто заробляє на дорогах Хмельниччини

Фінансові вливання у ремонт українських доріг можуть вільно конкурувати з грошовими потоками, які щорічно спрямовує держава на підтримку галузі охорони… Далі »

Читачам самоліквідованої газети “Кам’янець-Подільський вісник” повернуть гроші за передплату Читачам самоліквідованої газети “Кам’янець-Подільський вісник” повернуть гроші за передплату

Нагадаємо, що в зв’язку із прийняттям Закону “Про роздержавлення комунальних ЗМІ” газета “Кам’янець-Подільський вісник” самоліквідувалася й наразі не виходить. Про… Далі »

Мешканці Славути самостійно вирішуватимуть куди спрямовувати бюджетні кошти Мешканці Славути самостійно вирішуватимуть куди спрямовувати бюджетні кошти

На засіданні дев’ятої сесії Славутської міської ради VІІ скликання депутати затвердили Положення про громадський бюджет міста Славути. Рішення прийнято з… Далі »

На дорогах держзначення Хмельниччини нараховується 3 км місць концентрації ДТП На дорогах держзначення Хмельниччини нараховується 3 км місць концентрації ДТП

На дорогах державного значення Хмельниччини нараховується 3,1 км місць концентрації ДТП. Про це повідомив перший заступник Міністра інфраструктури України Євген Кравцов у… Далі »

З початку року на Хмельниччині заборгованість із заробітної плати скоротилася майже на третину З початку року на Хмельниччині заборгованість із заробітної плати скоротилася майже на третину

На 1 червня загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 4,2 млн. грн, що на 26% порівняно… Далі »

Незважаючи на розпорядження голови ОДА, у Кам’янці-Подільському не хочуть демонтовувати знаки “серп і молот” Незважаючи на розпорядження голови ОДА, у Кам’янці-Подільському не хочуть демонтовувати знаки “серп і молот”

У Кам’янці-Подільському влада міста впевнено наполягає на своєму: знаки «серп і молот» із пам’ятника радянським танкіста-визволителям демонтовувати не будуть. Нагадаємо,… Далі »