З початку року на Хмельниччині заборгованість із заробітної плати скоротилася майже на третину

На 1 червня загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 4,2 млн. грн, що на 26% порівняно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основна частка боргу із виплати заробітної плати (41,5%) припадала на підприємства промисловості, ще 18,1% – будівництва. З кожних 100 невиплачених гривень 22 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького, 18 – Кам’янець-Подільського району, ще по 14 – Кам’янця-Подільського та Ярмолинецького району.

У структурі загальної суми заборгованості 53,1% утворено на економічно активних підприємствах, 42,9% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2015р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,6 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,3% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 3524 грн.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.