У Кам’янець-Подільському завершився тренінг для операторів системи управління інформацією у протимінній діяльності ІМСМА У Кам’янець-Подільському завершився тренінг для операторів системи управління інформацією у протимінній діяльності ІМСМА

Сьогодні Координатором проектів ОБСЄ в Україні у рамках проекту «Розбудова сектору протимінної діяльності в Україні» на базі Центру розмінування Збройних Сил України, що у Кам’янець-Подільський,… Далі »

У Городоцькому районі масово рубають ліси. Є три кримінальних провадження У Городоцькому районі масово рубають ліси. Є три кримінальних провадження

Кілька останніх років у Городоцькому районі спостерігається масова вирубка лісів. При цьому, тільки цього тижня тема набула нечуваного резонансу. Після її… Далі »

У Хмельницькому дві парковки знову стануть платними У Хмельницькому дві парковки знову стануть платними

7 липня в управлінні транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради провели конкурс на оренду паркувальних місць: на Львівському шосе біля… Далі »

Хмельницьким пенітенціарникам загрожує до 10 років в’язниці за забиття до смерті засудженого Хмельницьким пенітенціарникам загрожує до 10 років в’язниці за забиття до смерті засудженого

Слідчий відділ прокуратури Хмельницької області направив до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох працівників виправної колонії. Як повідомляє… Далі »

Хмельницький аеропорт очолить 63-річний екс-директор, а Кіновідеопрокат – колишній депутат Хмельницький аеропорт очолить 63-річний екс-директор, а Кіновідеопрокат – колишній депутат

Конкурсна комісія з визначення кандидатів на посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області 14 липня обрала трьох переможців на… Далі »

Чому не можна будувати “Дійснейленд” у центрі Хмельницького Чому не можна будувати “Дійснейленд” у центрі Хмельницького

На сайті Хмельницької міської ради  зареєстрована електронна петиція  щодо  створення  парку відпочинку та розваг у місті Хмельницькому в заплаві річки… Далі »

У 2017 році Хмельницький матиме нову транспортну мережу У 2017 році Хмельницький матиме нову транспортну мережу

Наприкінці 2017 року Хмельницький отримає нову транспортну мережу. Окрім того, що будуть укладені нові договори із перевізниками, згідно з новими… Далі »