Хмельницький аеропорт очолить 63-річний екс-директор, а Кіновідеопрокат – колишній депутат

Конкурсна комісія з визначення кандидатів на посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області 14 липня обрала трьох переможців на керівні посади КП.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, на посаду директора КП «Комунальники» більшістю голосів члени комісії підтримана кандидатура 48-річного Дмитра Возняка. Дмитро Йосипович має вищу освіту та 23 роки стажу роботи на керівних посадах: очолював Копичинську виправну колонію, а з 2016 року працював директором ТОВ «Поділляохоронсервіс».

Що стосується посади керівника КП «Аеропорт Хмельницький», то дев’ятеро членів комісії проголосували за кандидатуру 63-річного Віктора Гончара. Більше двадцяти років його діяльність пов’язана саме з цим підприємством, яке протягом двох років він очолював. Останнє місце роботи Гончара – інженер авіапідприємства «Поділля Авіа», яке кілька років тому збанкрутувало.

Більшість членів комісії проголосували і за обрання 52-річного Андрія Олеся на посаду директора обласної фірми «Кіновідеопрокат», який має вищу освіту та майже 26 років стажу роботи на керівних посадах. Пан Олесь у 2010-2015 роках був депутатом Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”.

Остаточне затвердження переможців конкурсу на посади керівників комунальних закладів відбудеться на пленарному засіданні чергової сьомої сесії Хмельницької обласної ради 28 липня.

Як повідомив НГП член конкурсної комісії, депутат обласної ради Михайло Бойко, члени комісії не визначалася з керівником обласного підприємства «Облпаливо», яке тимчасово очолює Сергій Пищур. Йому дали шанс зарекомендувати себе під час електронних закупівель і позмагатися за поставку вугілля до закладів соціальної сфери краю.

Бойко додав, що з кандидатами, які перемогли у конкурсі, після успішного голосування на сесії буде підписаний контракт терміном на один рік.

Разом з тим, 13 липня конкурсна комісія не зуміла обрати жодного переможця на посади керівників Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центру організаційно-господарського забезпечення закладів освіти. Таким чином, відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, буде оголошено про проведення повторного конкурсу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А коли буде директор на комунальному підприємстві “Хмельницькбудзамовник” ???

  2. Хмельницкбудзамовник – комунальне підприємство міської ради, а у статті мова йде про підприємства обласної ради.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.