Мешканці Славути самостійно вирішуватимуть куди спрямовувати бюджетні кошти

На засіданні дев’ятої сесії Славутської міської ради VІІ скликання депутати затвердили Положення про громадський бюджет міста Славути. Рішення прийнято з метою забезпечення прав мешканців міста на участь у самоврядуванні. Тобто, славутчани (не депутати) самі мають визначитись, куди і як витратити певну частину коштів із міського бюджету. Про це повідомляє офіційний сайт міста Славута.

Міський голова зазначив, що він не є ініціатором проекту, але підтримує його, бо це є прогресивним поступом в інтересах громади. Прийняте депутатами рішення має на меті удосконалити співпрацю та налагодити діалог між владою і громадою через залучення громадян до процесу прийняття рішень з розподілу бюджетних коштів на реалізацію їх власних проектів. Для славутчан – це фактична можливість зобов’язати міську владу втілити їх ідеї в життя. Переможців проектів обиратимуть самі мешканці міста в доступній для всіх вікових і соціальних категорій населення формах.

Фінансування громадського бюджету проводитиметься за рахунок коштів міського бюджету, його загальний обсяг становить до 1,5 відсотка затвердженого обсягу власних та закріплених доходів загального фонду бюджету міста Славута на поточний бюджетний період.

Як громадянам втілити свої ідеї – у засобах масової інформації буде проведена роз’яснювальна кампанія.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.