Читачам самоліквідованої газети “Кам’янець-Подільський вісник” повернуть гроші за передплату

Нагадаємо, що в зв’язку із прийняттям Закону “Про роздержавлення комунальних ЗМІ” газета “Кам’янець-Подільський вісник” самоліквідувалася й наразі не виходить. Про це повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Спеціальна комісія, створена розпорядженням міського голови, продовжує вивчати питання  реформування цієї газети. Комісію очолює секретар міської ради Дмитро Васильянов. До її складу входять депутати Андрій Гамалій, Андрій Дюднєв, Андрій Конюшенко, Михайло Посітко, Наталія Савчук, Валерій Слободян та Олег Ткач, а також Євген Касап, котрий призначений керівником газети.

Зазначимо, що багатьох кам’янчан, які були підписані на газету як друкований орган міської ради, цікавить питання повернення коштів за підписку. Міський голова просить готувати листи на його ім’я із зазначеними телефонами, адресами проживання. Гроші обов’язково буде повернено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.