У Хмельницькому продовжують називати вулиці в садових товариствах

На сьогоднішньому засіданні топонімічної комісії міської ради ще шість садівничих товариств Хмельницького отримали назви своїх проїздів. До зими в міській раді планують встигнути назвати всі топонімічні одиниці в садівничих товариствах, для того щоб їх мешканці могли перевести будинки у статус житлових та у подальшому отримати субсидію на комунальні послуги.

Сьогодні відбулось вже четверте за цей місяць засідання топонімічної комісії. Загалом опрацьована половина переліку зі всіх садівничих товариств навколо Хмельницького, яких нараховується близько 90.

Як і раніше, члени топонімічної комісії прислухались до голів СТ та приставали на їхні пропозиції щодо нових назв проїздів. В деяких випадках були підтверджені назви, якими мешканці товариств неофіційно називали вулиці раніше. Однак іноді членам топонімічної комісії доводилось сушити голову та вигадувати щось новеньке.

Наприклад, у СТ “Світанок” в мікрорайоні Лезневе зробили топонімічний осередок морської держави. Оскільки частина проїздів садівничого товариства бере початок від вулиці Болгарської, у комісії вирішили назвати дванадцять проїздів на честь столиці Болгарії – міста Софія, а інші сім проїздів – Балканськими.

СТ “Меліоратор” – Проїзд 1,2 Меліораторів

СТ “Взуттєвик” – Проїзд 8-11 Заярний

СТ “Мрія” – 1-8 Проїзд Кавказький,  1-9 Проїзд Мрії, 1-12 Проїзд Січовий

СТ “Радуга” – 1-9 Проїзд Остапа Вишні, Проїзд Дубівський

СТ “Ветеран-1” – 1-6 Проїзд Терновий

СТ “Світанок” – 1-12 Проїзд Софіївський, 1-7 Проїзд Балканський.

Остаточне рішення про присвоєння цим проїздам нових назв будуть приймати депутати на сесії міської ради на початку вересня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Чому не Бандери? Ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.