На Хмельниччині понад 20 колишніх “народних підприємців” вирішили працювати “по-білому”

За результатами заходів, які проводить Державна фіскальна служба Хмельницької області щодо виявлення та усунення порушень вимог законодавства в частині здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та несплати податків до бюджету, так званими «народними підприємцями» понад два десятки осіб зареєстрували свою підприємницьку діяльність.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС в області, вони як фізичні особи-підприємці використовують спрощену систему оподаткування і сплачують єдиний податок до місцевого бюджету. Що стосується напрямків діяльності цих підприємців, то це переважно пасажирські перевезення, а також громадське харчування та сфера послуг.

Також в ході фактичних перевірок складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації.

Загалом,  на Хмельниччині ідентифіковано близько 70 осіб з числа тих, хто був зарахований до членів псевдотериторіальної громади. Як виявилось, окрім тих, хто почав працювати у правовому полі, значна частина цих громадян підприємницькою діяльністю не займається, окремі проживають у сусідніх областях, тому матеріали перевірки щодо них направлено до відповідних органів фіскальної служби.

За твердженням податківців Хмельниччини, основний акцент у відпрацюванні «народних підприємців» робиться на проведенні  роз’яснювальної роботи, доведенні до громадян законодавчої вимоги про те, що у разі здійснення підприємницької діяльності необхідно мати відповідні реєстраційні документи і сплачувати податки та внески.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Що за “народні підприємці” і “псевдотериторіальна громада”? Пишіть чітко, а не загадками. Наприклад, бандити, які прикриваються під гаслами Майдану, здійснють злочинну діяльність передбачену такою-то статтею КК України.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.