У Хмельницькій облраді знайшли нового редактора для “Подільських Вістей”

На чергову сесію Хмельницької обласної ради виноситься питання про призначення Володимира Гординського на посаду редактора редакції газети “Подільські вісті”.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, сесію планують зібрати на кінець березня. Подання кандидатури Гординського робитиме голова ради Іван Гончар.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Поза тим, може з’явитися й інший кандидат – це тимчасово виконувач обов’язків редактора Петро Лічман, який займає посаду з квітня 2014 року. Очевидно, що Лічмана висуватиме колектив газети.

Як відомо, Володимир Гординський з 2011 до 2015 року працював на посаді редактора обласної газети “Поділля”.

Довідка НГП. 12 вересня 2013 року на сесії обради 70-річного Йосипа Ядуху, який екс-голові Хмельницької ОДА Василю Ядусі приходиться рідним дядьком, було призначено редактором обласної газети “Подільські вісті”.

У квітні 2014 року він написав заяву на звільнення. Тимчасово виконувачем обов’язків редактора був призначений Петро Лічман, який до цього працює на посаді заступника редактора ПВ.

Влітку 2014 року Тетяна Колесніченко разом із Петром Лічманом боролися за крісло редактора комунальної газети “Подільські вісті”. Депутати обласної рвди не надали жодній кандидатурі необхідну підтримку голосів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 80

 1. свого часу була ідеальна кандидатура на редактора газети Тетяна Колесніченко. От держтелерадіо оцінило її і призначило директором ПЦ. А в Вістях тепер хай згризаюця хто очолить колектив, бо проє…ли можливість щось змінити в кращий бік. Тепер будуть знов бігати по кабінетах з криками.

 2. Чого ви цькуєте людину? До чого тут взагалі газета “Поділля”? Ви ж всі знаєте, що то була приватна газета і її розвиток залежав не тільки від Вови, а й від тих, хто цю газету викупив. Ну не вклали власники у неї багато грошей, ну не зробили масштабної реклами виданню… і ще можна назвати мільйон причин. Що поганого, що Гординський спробує себе у ролі керівника державного видання? Зараз “Подільські Вісті” гнилі і іржаві, сірі та одноманітні… Нехай Вова пробує їх реанімувати і повернути до життя, верніше не повернути, а дати нове життя. А тих всіх “профффффесіоналів і гуру журналістики” потрібно відправити на пенсії, або ж навчити сучасним методикам подання матеріалів. Вова молодий, амбітний, настирливий і впертий, думаю у нього все вийде. Не все зразу, але вийде. Вова, я за тебе. Удачі і терпіння. А той, хто тут пише всіляку гидоту,певно, іншого методу спілкування не знає.

  • Вова, заспокойся. Тобі ніколи не бути редактором “Подільських вістей”. Не для того колектив десятиліттями напрацьовув авторитет, щоб така нездара, як ти, його зруйнував. Так, Лічман – то не редактор, з цим погоджується більшість колективу, АЛЕ НЕ ТИ, ВОВА!. НЕ ТИ! МИ ТЕБЕ ВЖЕ ДОБРЕ ВИВЧИЛИ. І ЗНАЄМО ТВОЄ ГНИЛЕ НУТРО. Ти ж ще підліший, ніж Лічман.

   • Если коллектив нулевой( а так и есть) то даже супер проф. редактор не подымит газету

    • Это кто супер-профи? Вованчик, что ли? ну-ну, посмотрим))))). Он у нас уже был. Кроме интернета мужик нифига не знает.

   • Я ЗОВСІМ НЕЗНАЙОМИЙ З ГОРДИНСЬКИМ, АЛЕ ПРОЧИТАВШИ ТВОЄ ГАДЮЧЕ СИЧАННЯ, КАЖУ, ЩО БУДЕ ВІН РЕДАКТОРОМ, БО Я ТАК ХОЧУ. А ТОБІ, З ВРОДЖЕНОЮ НЕНАВИСТЮ ДО ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ І ЗЛІСТЮ НА ВЛАСНЕ НЕЗДАРСТВО, Й НАДАЛІ БУТИ ПІД ГНИЛОЮ СМЕРДЮЧОЮ КОЛОДОЮ, З ПІД ЯКОЇ ТИ, ЗА СВОЄЇ КРОТЯЧОЇ СЛІПОТИ ТА СМЕРДОТИ ГІЄНИ, НІКОЛИ НЕ ВИБРАТИСЬ НА СВІТЛО ЛЮДСЬКОГО БУТТЯ.
    А РЕДАКТОРОМ ГОРДИНСЬКИЙ БУДЕ І, ДУМАЮ Й ДУЖЕ НАДІЮСЯ ЩО КОЛЕКТИВ НОРМАЛЬНИЙ СФОРМУЄ В ПЕРЕВАЖНІЙ БІЛЬШОСТІ З ТЕПЕРІШНІХ ПРАЦІВНИКІВ ГАЗЕТИ, І ТИ ТАМ БУДЕШ, ПЕРШИМ ВИХВАЛЯЮЧИ ЙОГО, ЯК МУДРОГО ОРГАНІЗАТОРА І КЕРІВНИКА, АЛЕ ДОВГО ТАМ НЕ ЗАТРИМАЄШСЯ. САМ ВТЕЧЕШ, БО В ПОРЯДНОМУ ЦИВІЛІЗОВАНОМУ СВІТІ ШАКАЛ НІКОЛИ НЕ ПРИЖИВЕТЬСЯ.

  • Та хай пробує. Але чому мають люди від його спроби страждати? Усі ж розуміють, хто його пропихає на цю посаду і для чого. Гроші державні відмивати. А розмови про новий подих, оновлення і т. д. – це просто розмови. Ну, ще спробує це нещастя якісь свої дурні амбіції забезпечити. Але дуже швидко вср…ся. А газету можуть втратити назавжди. Хоча зараз про газету якраз ніхто не думає.

 3. Так ваш Вовчик не вартий навіть затички Руслани. І освіта в нього
  ПТУ №25.

  • ))))) що, дуже кортить переключити гавномети з однієї особи на іншу?))))))))

  • МОВА ЙДЕ ПРО РУСЛАНУ ПОДОЛЬСКУ ( барвінок) чи може я неправильно зрозумів – уточніть !!! хочеться зрозуміти з ким порівнюють нормальну людину і нормального журналіста !!!!

 4. В прямому, в прямому. А це ти , Свєтка, боїшся, що перекриють кисень?. Всьо буде чьотко, не сци.

 5. Вуйко посидів, подумав і надумав. То має бути з біса цікаво, якшо Володимир Володимирович раптом, яким-то дивом стане головредом ПВ. Зважаючи на те, в якому дивному світі ми живемо останні -надцять місяців, можливо все. Вуйку цікаво було би подивитися, як от новий головред буде керувати такими зубрами як, наприклад, Золотарьов-старший (він, до речі ще працює в ПВ чи ні? А то ви всьо Шандебура да Воробєй, ніби там два журналісти на всю цю охуєнну редакцію залишилося. Бо вуйко, вірний заповітам Філіп Філіпича, не читає більшовицьких газет і нічо не знає про розстановку сил).

  ПиСи. Шкода, шо вуйко не любить поп-корн. Саме час було би запастися.

  • Знаєш, Стьопо, я от теж думаю. Нехай газета і хренова, але в них є класні журналісти, які пропрацювали там усе життя. І тепер прийде оте сміття, незрозуміло з якого смітика, і буде ними керувати. Якісь непонятки, мля…

   • А як це “класні журналісти ” можуть робити “хренову газету”? Може тоді і журналісти хренові? Це більш логічно і їх дійсно треба відправити бухати далі, але за свій кошт у себе вдома! А то поробили пенсії у 9 тисяч, буцім, генії, і тепер хочуть порохом розсипатися в кабінетах при зарплаті і у славі.

    • згоден. гнати в шию їх треба тих “класних” “журналістів”

    • Я не думаю, що в тому, що газета херова, винні журналісти. Винне керівництво, а конкретно – Петро Лічман. Згадайте славні минулі часи, коли тираж часопису сягав 125 тисяч екземплярів. А прийшорв Лічман і Ко – і що сталося з виданням? А тепер Вовика нам пхають. Це що, змовав проти “Подільських Вістей”?

     • Поганому танцюристу завжди щось заважає. А нездарам скрізь змови та підступ вбачаються.

 6. Давно я так не розважався. Дякую всім! ))

 7. Байка про те, що у маленьких чоловіків веливе, ну, самі знаєте що – маячня. ПЕРЕВІРЕНО НА СОБІ(((.

  • Світлано, а ти навіть з такими карликами справу мала? Хоча, ви з Куріциною і не з такими милувалися. Ще й груповухою.

 8. Обіцяю що ми скоро побачимо в себе в колективі пана Гординського. Він із категорії людей – малий шматок лайна та дуже смердючий. Він працював у Вістях, там про нього ще до нині згадують. (ЗАРАЗ ОН УЖЕ РВЕТЬСЯ ТУДИ РЕДАКТОРОМ, АЛЕ НЕ ПРОЙДЕ).

 9. гординському тільки банани підвозити у фроктовий рай, а гончару їх продавати і то це для них непосильна робота, фруктові свободівці.

 10. гординському тільки банани підвозити у фроктовий рай, а гончару їх продавати і то це для них непосильна робота, фруктові свободівці.

  • А скільки платять за паскудження Свободи під різними іменами? Може, курву Наталку-Вікторію більше східні лідери приваблюють, якщо наші націоналістичні не до вподоби? Може їй і платять звідти всякі там ДНРовці…

   • А сколько тебе платят что бы ты прославлял Свободу и паскудил другие партии? Может пару бананов, и три мандаринки? Похоже на то.

    • Вопрос к Yay! А “другие партии”, за которые ты так переживаешь, это кто? Похоже, точно, ДНРовцы. А ты сам кто, паскуда? Засланный казачок? Тебе Свободу не понять, ты из рабов Российских, туда б и ехал про бананы и мандарины рассказывать.Там таких писак любят.

 11. висновок: Скаржинці не доопрацьовують. в нас купа хворих людей.

 12. У вас тут написано: “Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися”. Це ви для кого написали? Тут же майже кожен коментар когось ображає, аж гидко

 13. ЄШКА, БЛІН, ВИ ЩО, ПРОДУКУЄТЕ РЕДАКТОРІВ? ВИ В СЕБЕ ПОРЯДОК НАВЕДІТЬ, А ТО КРІМ ІНТЕРНЕТІВСЬКИХ СТАТЕЙ НІЗЕРА НЕМАЄ. СУКИ, БЛЯ.

 14. Яке шоу чекає на всіх! Ліпше, ніж торік. От бадиляни й замисляться, а чого, власне, так дупу рвали за ПЛ, якщо він уже давно – некондиція. А вони того ніби не зрозуміли Може, просто за інерцією його захищали. А, може, зі страху великого. Логічна розв’язка не за горами.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.