Прокуратура Хмельниччини відзвітувала про справи Майдану Прокуратура Хмельниччини відзвітувала про справи Майдану

Сьогодні, 20 лютого, прокурор Хмельницької області Олег Синишин доповів про долю кримінальних та інших справ, пов’язаних з Майданом. Кримінальні провадження,… Далі »

Кам’янець вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні Кам’янець вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

Кам’янець-Подільский долучився до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. За попередніми підрахунками правоохоронців, загалом близько 600 кам’янчан взяли участь у скорботних… Далі »

Айдарівці взялися за пошуки “загубленого” у Хмельницькому Леніна Айдарівці взялися за пошуки “загубленого” у Хмельницькому Леніна

Сьогодні четверо бійців батальйону Айдар на чолі із хмельницьким активістом євромайдану Віктором Кліщем особисто дізнавались у в.о. голови міської ради… Далі »

То хто ж повів людей на хмельницьке СБУ? Реконструкція подій від майданівських лідерів То хто ж повів людей на хмельницьке СБУ? Реконструкція подій від майданівських лідерів

У Хмельницькому 19 лютого пройшли роковини за загиблими під час Революції гідності минулої зими. Хмельницький також отримав втрати – під будівлею… Далі »

Волонтери потребують допомоги Волонтери потребують допомоги

Є таке повір’я: двадцять відсотків людей, які пліч о пліч роблять добру справу, здатні надихнути інших і повести за собою…. Далі »

Найкращий педагог Хмельниччини працює у сільській школі Найкращий педагог Хмельниччини працює у сільській школі

Оксана Чехомова, переможниця обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2015», єдина фіналістка, яка представила сільську школу. Адже із чотирьох переможців… Далі »

Фельдшер АТО навчав чемеровецьких студентів-медиків Фельдшер АТО навчав чемеровецьких студентів-медиків

Один день своєї короткої відпустки фельдшер АТО Дмитро Капиця присвятив студентам Чемеровецького медичного коледжу. Адже вони – майбутні медики, які уже… Далі »

У Хмельницькому відкрили меморіальну дошку на честь Небесної Сотні У Хмельницькому відкрили меморіальну дошку на честь Небесної Сотні

У річницю загибелі Небесної Сотні у Хмельницькому відкрили меморіальну дошку на честь полеглих героїв. Вона розташована на майдані Незалежності, де… Далі »

У Хмельницькому безслідно зник триметровий Ленін, якого повалили минулого року У Хмельницькому безслідно зник триметровий Ленін, якого повалили минулого року

Пам’ятник комуністичному вождю Володимиру Леніну, якого повалили у хмельницькому центральному парку імені Чекмана, безслідно зник. Про це “Незалежному громадському порталу”… Далі »