Волонтери потребують допомоги

Є таке повір’я: двадцять відсотків людей, які пліч о пліч роблять добру справу, здатні надихнути інших і повести за собою. Чим більше громадян держави приймає участь в акціях милосердя, тим скоріше набуває сили добро, щоб перемогти зло.

Нечувана відчайдушність наших волонтерів заслуговує на увічнення на сторінках підручників з історії України. Як правило, лише саме завдяки мужності і щиросердю волонтерів захисники нашої держави мають що їсти, в що одягнутися, з чим йти в бій проти ворога.

На жаль, кривава боротьба ще триватиме, тож кожна людина, яка візьме участь в справі допомоги оборонцям Батьківщини, подарує силу добра для перемоги над злом.

Набуває чисельності волонтерська армія Хмельниччини. Добрих рук стає більше, але й об’єм роботи росте: в’язання теплих шкарпеток та «кікімор», виготовлення так званих «енергетичних батончиків», збір вітамінних чаїв з духмяних трав та ягід, змелене сало з часником та ще багато чого. Дівчата й жіночки з волонтерської організації «Океан», яка є підрозділом «Армії SOS», за своїми рецептами та за свій кошт виготовляють сухі супи й борщі – так звані «гарячі кружки», які дуже подобаються бійцям. Ще б пак – смачні, духмяні, майже домашні, з хрусткими сухариками, та ще й готуються дуже швидко!

Саме заради цих супів, точніше, заради того, щоб їх виготовлення мало зростати, волонтери й звертаються до всіх небайдужих громадян: останнім часом продукти, які входять до складу цих «гарячих кружок», суттєво подорожчали. Особистих коштів волонтерів вже не вистачає на їх придбання в повному обсязі.

Тож волонтери просять допомоги: допоможіть, будь ласка, придбати необхідні продукти – швидкорозчинні хлоп’я (вівсяні, гречані, кукурудзяні, тобто ті, що не потребують готування на вогнищі і мають високу якість). Занадто дорогою стала й селера, та без неї супчик не має того смаку. Щирої допомоги потребує вирішення проблеми з подрібненням сухих овочів – не вистачає м’ясорубок або крупорушок. Також з радістю волонтери приймуть пропозицію допомоги від володарів сушарок для овочів.

Шановні хмельничани! Волонтери вірять, що допомога незабаром прийде, та заздалегідь дякують всіх людей з добрим серцем!

Звертатись можна в офіс волонтерів «Армії SOS»за адресою: м. Хмельницький, вулиця Водопровідна, 20.

 

Олена Чиганенко.

 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.