У партії «УДАР Віталія Кличка» розповіли, коли визначаться з кандидатами на місцевих виборах У партії «УДАР Віталія Кличка» розповіли, коли визначаться з кандидатами на місцевих виборах

Місцеві осередки партії «УДАР Віталія Кличка» на Хмельниччині повинні визначитись з кандидатами в мери і депутати до 1 березня. Про… Далі »

Лабазюк, Бондар і Герега можуть поплатитися депутатством за “диктаторські закони” Лабазюк, Бондар і Герега можуть поплатитися депутатством за “диктаторські закони”

Народні депутати від Хмельниччини Віктор Бондар (група “Економічний розвиток”), Олександр Герега (позафракційний) і Сергій Лабазюк (група “Воля народу”) можуть позбутися… Далі »

На Хмельниччині на мінімальну пенсію 949 грн виживають понад 25 тисяч людей На Хмельниччині на мінімальну пенсію 949 грн виживають понад 25 тисяч людей

У Хмельницькій області пенсії отримують 420 тис. 500 чоловік. Серед них на мінімальну пенсію у 949 грн. змушені жити 25… Далі »

Хмельницька міськрада виділяє по 10 соток землі сім’ям загиблих “кіборга” і миротворця Хмельницька міськрада виділяє по 10 соток землі сім’ям загиблих “кіборга” і миротворця

Хмельницька міська рада продовжує виділяти земельні ділянки для родин загиблих учасників Антитерористичної операції на сході України. Як повідомив НГП виконувач обов’язків… Далі »