У партії «УДАР Віталія Кличка» розповіли, коли визначаться з кандидатами на місцевих виборах

Місцеві осередки партії «УДАР Віталія Кличка» на Хмельниччині повинні визначитись з кандидатами в мери і депутати до 1 березня. Про це 7 лютого на зборах оновленого складу Хмельницької обласної організації партії «УДАР» заявив її голова  – Василь Міракін.

ud1

 

Він пообіцяв, що з 1 по 10 березня особисто відвідає всі місцеві партійні організації і поспілкується з тими, кого оберуть представляти партію на місцевих виборах.

Він також назвав критерії, яким повинні відповідати майбутні мери та депутати: мати авторитет у населення, не мати плям у біографії, бути членом партії «УДАР Віталія Кличка» (докладніше у відео).

Не менш важливим було питання розбудови партії на місцях у період між виборами. На зборах виступили партійці, котрі претендують очолити місцеві партійні організації у Кам’янці-Подільському, Славуті, Старокостянтинові, Летичеві, Шепетівці. Вони розповіли про свій досвід громадської роботи та про плани на майбутнє.

«Мене дуже втішають зміни, що відбулися в партії останнім часом. Раніше у нас не було чіткості, питання вирішувались кулуарними домовленостями, в тому числі між лідерами місцевого  «УДАРу» і представниками минулої влади. Тепер ми почали це змінювати, і будемо змінювати надалі», – розповів кандидат з Кам’янця-Подільського.

«Я була підприємцем, але залишила свій бізнес, щоб навести лад в нашому управлінні освіти. За кілька місяців, що я там працюю головним бухгалтером, вдалось подолати хабарі при прийомі на роботу вчителів . Директора, котрі раніше всі були в «Партії регіонів» зрозуміли, що треба або змінюватись, або звільнятись», – поділилась представник Летичева.

ud2

Третім важливим питанням стала взаємодія осередків партії «УДАР Віталія Кличка» У Хмельницькій області зі своїми однопартійцями і союзниками у Верховній Раді України. Після обговорення домовились, що низи будуть постійно проводити моніторинг проблем у своїх районах і доповідати про них обласному та загальноукраїнському керівництву. А з відти вони отримуватимуть всю можливу допомогу.

«УДАР – партія відкритого типу. Отже, і ми повинні бути відкритими до людей», –  наголосив Василь Міракін.

Не менш актуальною стала також домовленість про те, що всі депутати місцевих рад від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» будуть розміщувати звіти про свою роботу на сайті партії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 53

 1. Шановна “туго розуміюча” команда Корнійчука, зрозумійте нарешті, вас “попросили” за якісно проведену партійну роботу, за “підняття” рейтингу Удару, за найкомпетентнішого голову ОДА, за справедливий розподіл земельних ділянок та за багато інших досягнень і звершень у Вашій роботі
  Якщо ви не погоджуєтесь з рішенням Лідера партіі, то вам не місце в ній, ви певно переплутали, партія це не джерело вашого достатку та засіб реалізаціі особистих амбіцій.
  Не переконуйте словами який Міракін поганий, час покаже,
  Переконайте своіми справами що ви гідні бути у будь-якій партіі, гідні керувати нами,
  На сьогодні Хмельниччині соромно за вас

 2. Колишні Ударівці не обливайте себе брудом. Ви на конференції розповідали що патріоти на майдані стояли цінності демократичні відстоювали, де цінності ? Позор !!! І взагалі шановна громадо не показуйте свою гниль з середини, не ганьбіть один одного, бо з такими людьми ми Украіну ми не побудуємо.

  • Коментарі досить нормальні- руки мити не треба !!! і може варто дослухатися до деяких порад – як не витрачаючи великих коштів можна розбудовувати партію та йти на нові вибори!!!!

 3. люди- ударівці, нові чи cтарі. хіба ви не розумієте, хто це все організував. де корінь зла. Удар знищили до ручки, пересварили людей між собою.
  люди що були разом на майдані ненавидять один одного,
  чому так сталося, хто організатор?
  відкриваємо карти.
  начальник управління молоді і спорту Хмельницької райдержадміністрації в 2010-2013 роках. (при Януковичі і Ядусі). підпадає під люстрацію. заслана в Удар – знищити і пересварити.

 4. ЦІЛКОМ ПОГОДЖУЮСЬ – ВОНА Є КОРНЕМ ЗЛА !!!! МОЛОДА ТА ХИТРА !!!!! АЛЕ ІЙ ЩЕ НЕДОВГО ЗАЛИШИЛОСЯ КЕРУВАТИ ТА ГАДИТИ УСІЙ ОБЛАСТІ !!!!

 5. пі…ц, Стебло працювала при Ядусі, значить була членом ПР. того вона люстрацію блокує.

 6. Нові обличчя (при потребі скажу конкретно прізвища): підстилки Гереги продались на останніх виборах, судимий за привласнення держкоштів, просто судимий,алкаш, колишній риг, той хто винен всьому місту по 100~200грн:-) і так можна довго продовжувати це і є оновлення?

 7. Розвели срач поливаючи брудом колишніх, але чому тоді вони самі вийшли із партії ?чому їх не вигнали, часу ж було вдосталь ? Все це просто нагадаю переділ партійних крісел із майбутнім прицілом на місцеві вибори

 8. Цей портал такий гнилий, я просто в шоці тут сидять одні пітухи і гниляки

 9. Готовий до будь-якої перевірки: декларації, документів про освіту, думки громадськості (але тих, хто хоча б щось чув про С. Янчука), членства у партіїрегіонів, “радника президента”, “керівника космічного агенства”, “представника ООН”, – а головне – готовий обговорити “успішну діяльність” “відомого політика” Гулко Г.В., зокрема особливості виборчої компанії у с. Шпиченці Хмельницького району у 2010 році. (інших “місцевих” просто не було).
  Лише Гулко Г. (лише з відомих нам причин) я завдячую їй свої й рекламі на такому поважному порталі.
  Дякую за увагу!

 10. Ще одне підтвердження того хто насправлі є ляльководом в Ударі http://censor.net.ua/news/324160/gruppa_udar_vse_bolshe_pokazyvaet_chto_ona_na_zarplate_u_levochkina_filatov

 11. “Я була підприємцем, але залишила свій бізнес, щоб навести лад в нашому управлінні освіти”
  Хто у таке повірить?

 12. ХТО ЦІ ЛЮДИ???ЩО ВОНИ ДОБРОГО ЗРОБИЛИ ДЛЯ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.