На Хмельниччині в першу чергу призиватимуть безробітних На Хмельниччині в першу чергу призиватимуть безробітних

Військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжнюк заявив, що отримав розпорядження від Президента та Прем’єр-міністра України в першу чергу мобілізовувати безробітних… Далі »

У Хмельницькій облраді знайшли нового редактора для “Подільських Вістей” У Хмельницькій облраді знайшли нового редактора для “Подільських Вістей”

На чергову сесію Хмельницької обласної ради виноситься питання про призначення Володимира Гординського на посаду редактора редакції газети “Подільські вісті”. Як… Далі »

Хмельницька санітарна рота потребує нашої допомоги Хмельницька санітарна рота потребує нашої допомоги

Хмельницька автомобільна санітарна рота з 29 серпня перебуває в зоні проведення антитерористичної операції. Проте багато машин потребують ремонту, деякі взагалі… Далі »

У Ярмолинцях зловили на хабарі держвиконавця У Ярмолинцях зловили на хабарі держвиконавця

Прокуратурою Ярмолинецького району погоджено повідомлення про підозру посадовій особі відділу Державної виконавчої служби в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням… Далі »

У Славуті вказали адреси сховищ для населення У Славуті вказали адреси сховищ для населення

Адреси захисних споруд, розташованих у місті, відтепер знатимуть усі славутчани. Відповідну інформацію вміщено на сайті міського голови м. Славути. Для… Далі »

Чому бюджет ЖКГ в Кам’янці-Подільському зріс майже вдвічі? Чому бюджет ЖКГ в Кам’янці-Подільському зріс майже вдвічі?

Цьогоріч в бюджет Кам’янця-Подільського має поступити понад 384 млн. грн. Щодо видаткової частини, то найбільше уваги депутатів та громадськості було… Далі »

Нова громадська рада при Хмельницькій ОДА почала з люстрації своїх попередників Нова громадська рада при Хмельницькій ОДА почала з люстрації своїх попередників

Сьогодні представники громадських організацій, котрі зареєструвалися на установчих зборах громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації, затвердили новий кількісний склад Ради. Порівняно зі старою… Далі »

Мобілізація на Хмельниччині наштовхнулась на хвороби та саботаж Мобілізація на Хмельниччині наштовхнулась на хвороби та саботаж

У ході четвертої хвилі мобілізації 60% військовозобов’язаних Хмельницької області виявились хворими. «З медкомісіями у нас катастрофа. До 60% людей виявляються хворими…. Далі »

З січня пенсії понад 6 тисяч пенсіонерів Хмельниччини оподатковуватимуться З січня пенсії понад 6 тисяч пенсіонерів Хмельниччини оподатковуватимуться

З першого січня цього року в вступили в силу зміни до деяких законів, що стосуються пенсій українців. Серед пенсіонерів вже… Далі »

Хмельницьким депутатам нав’язують чужий сценарій Хмельницьким депутатам нав’язують чужий сценарій

Останнє рішення Ради “Майдану” — органу, який асоціює себе із свідками і учасниками Революції гідності — зводилося до вимоги керівництва… Далі »