Хмельницька санітарна рота потребує нашої допомоги

Хмельницька автомобільна санітарна рота з 29 серпня перебуває в зоні проведення антитерористичної операції. Проте багато машин потребують ремонту, деякі взагалі не на ходу. Доброволець Іван Ткачов, що вже півроку служить добровольцем в автосанітарній роті, розповів про нагальні потреби його побратимів. Зараз він лежить в госпіталі, але на початку наступного тижня знову відправляється на схід.

“Нас відправили туди не з машинами, а з хламом. Перед виїздом ми їх ремонтували, намагались з нічого робити щось. Зараз санрота розкидана по всім гарячим точкам. Перед відправленням в АТО я зателефонував хлопцям і вони скинули список потреб. Передовсім це запчастини. Всі наші машини, що на ходу – завжди на виїздах, жодна не стоїть”, – розповів Іван Ткачов на вчорашній Раді “Майдану”.

Інформацію про потребу в запчастинах можна уточнити у самого Івана за номером 097-864-80-86. Вчора список необхідних запчастин виглядав так, проте можливо сьогодні деякі позиції вже закриті. Левова частка необхідних запчастин – до УАЗів.

sanrota

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Надо помочь!

  2. Спаси їх Боже. Ми допомагаємо і усіх закликаємо. Вони ж рятують поранених, вивозять загиблих. Це дуже важко.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.