У Порошенка похвалили Хмельницьку область за високу мобілізацію солдат У Порошенка похвалили Хмельницьку область за високу мобілізацію солдат

Хмельницька область потрапила до трійки регіонів, яка на високому рівні провела перший етап четвертої хвилі мобілізації військовослужбовців у зону АТО…. Далі »

Через службову недбалість одного з підприємств Хмельниччини бюджет втратив понад 1,3 млн. грн. Через службову недбалість одного з підприємств Хмельниччини бюджет втратив понад 1,3 млн. грн.

Прокуратурою Волочиського району розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб одного з агропідприємств за невиконання ними своїх службових обов’язків, що спричинило… Далі »

Хмельничани таки отримають свої депозити від банку «Надра» Хмельничани таки отримають свої депозити від банку «Надра»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб увів тимчасову адміністрацію у банк “Надра”. Про це повідомляє прес-служба Національного банку. Це означає, що… Далі »

ВО «Свобода»: Кого обороняє «Нетішинська самооборона»? ВО «Свобода»: Кого обороняє «Нетішинська самооборона»?

Дорікнути фракції ВО «Свобода» у Нетішинській міській раді тим, що її депутати сприяли розбазарюванню комунального майна чи дерибану землі, сьогодні… Далі »

Кам’янець-Подільський став ближче до будівництва насіннєвого заводу Кам’янець-Подільський став ближче до будівництва насіннєвого заводу

У Кам’янці-Подільському 5 лютого під час аукціону було продано земельну ділянку несільськогосподарського призначення за адресою Черняхівського, 45″в”. Ділянку за 4… Далі »

Хмельницькі бомбосховища можуть розмістити 43,4 тис. осіб Хмельницькі бомбосховища можуть розмістити 43,4 тис. осіб

У Хмельницькому 47 захисних споруд цивільного захисту у разі надзвичайної ситуації готові розмістити 43 тисячі 499 осіб. Таку інформацію “Незалежному… Далі »

Чому на території Хмельниччини оголошена амністія екологічним злочинам? Чому на території Хмельниччини оголошена амністія екологічним злочинам?

Протягом цієї зими річка Південний Буг в центрі міста Хмельницького була темного кольору, зі зловонним запахом, по поверхні води плила… Далі »

Помер депутат облради Камінський Помер депутат облради Камінський

Депутат Хмельницької обласної ради (фракція ВО “Свобода”) Микола Камінський помер 5 лютого після довготривалої хвороби. Він лікувався в ізраїльській клініці,… Далі »